Szukaj

Gwiazda pokazała na gali blizny po operacji biustu, a internauci ją za to potępili. Teraz aktorka tłumaczy, dlaczego ich nie zakryła

Ariel Winter, gala rozdania SAG Awards 2016 (fot. ONS)

Ariel Winter, gala rozdania SAG Awards 2016 (fot. ONS)

Ariel Winter na gali SAG Awards 2016

W ostatni weekend stycznia rozdano nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Ekranowych, SAG Awards 2016. Kreacja jednej z gwiazd obecnych na gali szczególnie zwróciła uwagą.

Zobacz także: Gwiazdy na gali SAG Awards 2016 [GALERIA FOTO]

18-letnia Ariel Winter, znana z roli Alex w serialu „Współczesna rodzina„, wystąpiła w czarnej sukni Romona Keveza, która pięknie podkreślała jej biust. „Robiła” coś jeszcze: a mianowicie odsłaniała blizny, jakie ma na ciele aktorka.

Blizny zostały jej po operacji zmniejszenia biustu, którą ze względów zdrowotnych Ariel przeszła w czerwcu 2015 roku. Z rozmiaru 32F „zeszła” do rozmiaru 34D.

Pozostałości po zabiegu nie uszły uwadze internautów. Nie wszystkim podobało się, że sukienka Ariel odsłaniała blizny. Aktorka zareagowała na Twitterze.

Powodem, dla którego nie staram się zakryć blizn jest to, że są częścią mnie i w ogóle się ich nie wstydzę – oznajmiła Ariel Winter.

Brawo za racjonalne podejście!

Ariel Winter (fot. ONS)

Po lewej: Ariel Winter w styczniu 2015 przed operacją zmniejszenia biustu, po prawej: Ariel na gali SAG Awards 2016 ze zmniejszonym biustem (fot. ONS)


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×