Szukaj

Weronika Książkiewicz zagrożeniem dla Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej?

Weronika Książkiewicz zestaw ćwiczeń

Jak ćwiczy Weronika Książkiewicz?

Nadchodzi wiosna. To doskonała okazja do tego, aby rozpocząć realizację noworocznych postanowień. Zdecydowana większość z nich dotyczyła odchudzania.

Któż z nas nie chciałby pochwalić się idealną sylwetką na plaży? Każdy. Niestety, zima, grudniowe święta i niesprzyjająca aura sprawiły, że pojawiły się u nas dodatkowe kilogramy. Dopiero teraz, gdy zrobi się ciepło i zrzucimy ubrania, to zobaczymy, co tak naprawdę zostało nam po zimie. Czas więc rozpocząć przygotowania do lata, aby móc cieszyć się świetną figurą. W sieci aż roi się od kolejnych filmików i przepisów na zdrowy styl życia. Gwiazdy też nie pozostały obojętne. Chętnie dzielą się ze swoimi fanami sposobami na idealną formę.

Zobacz: Ola Ciupa przeszła na nową dietę. To dzięki niej sporo schudła w krótkim czasie 

Najwięcej fanek w Polsce skupiają tak naprawdę dwie trenerki personalne. To Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska. Każda z nich ma swoje grono osób, które wprowadzają w życie zasady proponowane przez trenerki. Tymczasem okazuje się, że nagle obydwu paniom wyrosła konkurencja. Weronika Książkiewicz zaprezentowała na Instagramie swój zestaw ćwiczeń.

Dziewczyny Lewandowska i Chodakowska strzeżcie się !!! Nadchodzę ja z nowatorskim zestawem ćwiczeń … Chcesz się wyrzeźbić na lato 2020 zacznij już teraz!!! – napisała

Uwielbiamy Weronikę za to poczucie humoru! Skorzystacie z jej rad?

Zobacz: Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda. Zrzucił 50 kilogramów i chudnie nadal  

Weronika Książkiewicz pokazała jak ćwiczy

Weronika Książkiewicz pokazała jak ćwiczy

Weronika Książkiewicz pokazała swój zestaw ćwiczeń

Weronika Książkiewicz pokazała swój zestaw ćwiczeń


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×