Gwiazda „Agenta” pokazała swoje szokujące zdjęcie sprzed lat. „Ważyłam 41 kg”

Sylwia Szostak pokazała zdjęcia sprzed lat

Sylwia Szostak, jedna z najpopularniejszych trenerek personalnych w Polsce. Gwiazda dała się poznać szerszej publiczności dzięki programowi Agent, w którym była jedną z uczestniczek. Dzisiaj znakiem rozpoznawczym Sylwii jest niewątpliwie umięśnione, wysportowane ciało. Okazuje się, że jeszcze 4 lata temu trenerka wyglądała zupełnie inaczej…

Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym widzimy ją z czasów, gdy ważyła… zaledwie 41 kg! Gwiazda dołączyła post „ku przestrodze”:

Kiedy pytacie mnie dlaczego by nie chodzić tylko na cardio…po lewej macie odpowiedz- rok 2012 warsztaty fotograficzne i ja dumna z mojej chudości.
Na wadze 41 kg. Jedzenie do 18:00, nadmierne ograniczanie węgli, cardio, cardio im więcej tym lepiej…ciągle zła, z wiecznymi napadami na słodkie. Wypady na fast foody, a potem „diety kilkudniowe” eliminowanie tłuszczy- łamliwe paznokcie, ziemista cera i znowu cardio, za karę. Ciagle zjazdy energetyczne, ale najważniejsze, że z wagi spadało.

Okazuje się, że aktualnie Sylwia waży 12 kg więcej!

53 kg na wadze. Ciągły optymizm, pozytywne nastawienie do codzienności, bez względu na dobrze czy źle rozpoczęty dzień. Siła fizyczna. Zmiany we własnym tempie, waga łazienkowa w śmieciach, centymetr krawiecki, nie posiadam. Uczucie głodu? Nie znam – czytamy na jej Facebooku.

Zgadzacie się ze zdaniem Sylwii? Podobała wam się trenerka w wersji 12 kg lżejszej?

Zobacz: Antoni Królikowski podzielił się wygraną w „Agencie” z jednym z uczestników?

Sylwia Szostak (fot. Instagram)

Sylwia Szostak (fot. Instagram)

Sylwia Szostak ważyła kiedyś 41 kg

Sylwia Szostak ważyła kiedyś 41 kg


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×