Wirtualna Polska

Kim jest mama Sanah? Iwona Jurczak ratuje zwierzęta

Kim jest mama Sanah? Iwona Jurczak ratuje zwierzęta

Sanah

Sanah to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek ostatnich lat, a fani łakną każdej informacji dotyczącej 26-letniej gwiazdy. Dotyczy to także jej życia prywatnego. Wiemy już, czym zawodowo zajmuje się mama wokalistki. Okazuje się, że Iwona Jurczak skończyła studia i poświęciła karierę ratowaniu zwierząt.

Wirtualna Polska

Sanah szturmem wdarła się do grona czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Obdarzona delikatnym głosem i niezwykłą energią wokalistka wylansowała takie przeboje jak „Szampan” i „Marcepan”, a jej koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, choć ceny biletów bywają bardzo wysokie. Coraz więcej wiadomo także o jej życiu osobistym. Pojawiła się między innymi informacja, czym zawodowo zajmuje się mama artystki, Iwona Jurczak.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kim jest mama Sanah? Iwona Jurczak zajmuje się leczeniem zwierząt

Jak czytamy w „Super Expressie”, Iwona Jurczak, mama Sanah, studiowała na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i poświęciła się wyuczonemu zawodowi ratowania zdrowia i życia zwierząt. To nie lada wyzwanie, zwłaszcza że poza wokalistką, wychowywała także sześcioro jej rodzeństwa. Tata wokalistki ma pracować w międzynarodowej firmie.

Sanah zdradziła szczegóły swojego życia. Na koncercie wyświetlono jej prywatne zdjęcia

Przypomnijmy, że na koncercie Sanah w Chorzowie wyświetlono zdjęcia, które miały rzekomo pochodzić ze ślubu artystki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W trakcie wykonywania jednej z piosenek na telebimie zostały wyświetlone sugestywne nagrania. Uczestnicy koncertu mogli zobaczyć, jak prawdopodobnie wyglądał ślub piosenkarki. Filmik ukazuje Sanah w białej sukni i welonie, pana młodego oraz bawiących się gości — czytamy w serwisie Pudelek.

Dociekliwi fani dowiadują się więc coraz więcej o życiu prywatnym piosenkarki. Zainteresowanie nią nie dziwi, jest wszak jedną z największych gwiazd krajowego rynku muzycznego ostatnich lat.


57 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu - Opole 2020

Sanah2020-09-06

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Gwiazdy po nagraniu

Sanah2021-01-16

Polsat SuperHit Festiwal 2021

Sanah2021-06-26

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×