Szukaj

To Ewa Chodakowska? A może Anna Lewandowska? Nie! Która polska gwiazda może pochwalić się takim ciałem?

Karolina Kowalkiewicz bikini

Karolina Kowalkiewicz bikini

Karolina Kowalkiewicz pokazała zdjęcia w bikini

Ten sport budzi mieszane uczucia wśród kibiców na całym świecie. MMA jest tyle widowiskowe, co i niebezpieczne. Obecność kobiet wśród zawodników może być dla niektórych niezrozumiała, ale one udowadniają, że potrafią się bić tak, jak mężczyźni.

W Polsce sport ten bardzo się rozwinął. Mamy wielu wspaniałych zawodników i zawodniczek. Najsłynniejszym jest chyba mistrze wszech czasów Mamed Chalidow. Po piętach depczą mu Michał Materla, Borys Mańkowski czy Karol Bedorf. Wśród kobiet największą popularnością cieszą się Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz. To właśnie ta druga zdecydowała się pokazać w bikini. Na swoim Facebooku zamieściła gorące zdjęcie. Mistrzyni może pochwalić się idealną sylwetką.

Kim jest Karolina Kowalkiewicz?

Karolina Kowalkiewicz to polska zawodniczka MMA. W przeszłości startowała w KSW w kategorii do 52 kg. W zawodowym MMA zadebiutowała w maju 2012 roku na gali Extreme Fighting Sports 2 w Gdyni pokonując przez techniczny nokaut w 1. rundzie Marzenę Wojas. Najbardziej spektakularną walkę stoczyła jednak podczas KSW 23, kiedy to nie dała szans doświadczonej Marcie Chojnowskiej. Pod koniec września 2015 podpisała kontrakt z federacją UFC. W swoim debiucie 19 grudnia 2015 pokonała Kanadyjkę Randę Markos. Niestety Polka uległa kontuzji i na matę wróciła dopiero teraz

Zobaczcie, jak prezentuje się Kowalkiewicz

Zobacz: Joanna Jędrzejczyk na Gali Mistrzów Sportu w kreacji za 199 złotych 

Karolina Kowalkiewicz w bikini

Karolina Kowalkiewicz w bikini

Mistrzyni MMA w bikini fot. Facebook.com

Mistrzyni MMA w bikini fot. Facebook.com


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×