Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie sprzed 9 lat. „Czas na to, aby pokazać efekty mojej diety”

Stare zdjęcie Ewy Chodakowskiej

Stare zdjęcie Ewy Chodakowskiej

Jak Ewa Chodakowska wyglądała w przeszłości?

Każdy marzy o szybkich efektach regularnych ćwiczeń. Niestety, nawet gwiazdy sportu pracują nad swoją sylwetką ciężko przez lata. Jedną z najlepszą motywatorek Polek jest w ostatnim czasie Ewa Chodakowska, która podbiła serca kobiet swoją autentycznością. Ostatnio gwiazda wybrała się na wakacje. Tam też nie zapomniała o treningach.

Zobacz: Agnieszka Szulim ćwiczy razem z Ewą Chodakowską na Mauritiusie! Jest z nimi jeszcze jedna zaprzyjaźniona gwiazda [Zdjęcia]

Kilka godzin temu na swoim Facebooku trenerka zamieściła wpis, pod którym dodała swoje zdjęcie sprzed 9 lat:

Od 7-19 roku życia byłam hiper aktywna! I jadłam super zdrowo !! Parówki chowałam za lodówkę , kiełbaski dawałam kotu albo psu – zależy kto sie nawinął .. za co dostawało mi sie po uszach .. Nie lubiłam niezdrowego !!! Jadłam mnóstwo warzyw i owoców z naszej działki , mieliśmy swoje kury 🙂 uwielbiałam świeże jajka , zdrowe mięsko .. wszystkie produkty od ciotki, babci ze wsi ?????? do dzis pamietam smaki – napisała.

Dodała też:

Jako dziecko jeździłam na olimpiady sportowe, krotki dystans – moja bajka !! Skok w dal !! Petarda ???? .. Cała moja podstawówka i liceum to jeden wielki BZIK na punkcie sportu .. Pózniej LONDYN i 5 kg do przodu na „londyńskim żarciu” – spuchnięte kurczaki i fish&chips zrobiło swoje .. Pózniej szkoła fitness w Krakowie , Akademia Sportu w Warszawie, Akademia Pilates w Atenach … Nieregularne treningi .. Kulejący jadłospis.. Na przestrzeni tych lat, bez spiny – bez oznaczania utraty wagi jako celu – powróciłam do sylwetki sprzed wyjazdu do Londynu … Pózniej College w Atenach i od tego czasu codzienne treningi – 6 x w tygodniu , czasem dwa razy dziennie z uwagi na prowadzenie swojego STUDIA ATHELTIC PILATES .. Ty też się nie zniechęcaj!

Przemiana Ewy Chodakowskiej robi wrażenie!

Stare zdjęcie Ewy Chodakowskiej (z lewej)

Stare zdjęcie Ewy Chodakowskiej (z lewej)

Ewa Chodakowska odwiedziła cukiernię Magdy Gessler

Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie sprzed 9 lat


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×