Anna Kalczyńska wciąż się odchudza. W treningach pomaga jej…

Anna Kalczyńska na siłowni

Anna Kalczyńska na siłowni

Anna Kalczyńska trenuje z psem

Wiosna to doskonały czas na metamorfozy. Wielu z nas decyduje się więc na to, aby zmienić fryzurę. Każdy chce przecież prezentować się pięknie, a w dodatku modnie. Mało tego, do zmian inspirują nas przecież gwiazdy. Często to właśnie z nich bierzemy przykład, bo kto, jak nie oni, wiedzą najlepiej, co w modzie piszczy.

Zobacz: Karolina Gilon już nie jest blondynką! Modelka zdecydowała się na odważne farbowanie

Niektórzy postanowili zadbać również o swoją sylwetkę. Zrobiło się ciepło więc zrzucamy ubrania i często okazuje się, że po zimie zostało nam kilka dodatkowych, aczkolwiek niepożądanych kilogramów. Co robić, skoro do lata już niewiele czasu? Spokojnie, gwiazdy w tym przypadku także spieszą nam z pomocą. Jedną z osób, która zapragnęła zawalczyć o formę jest Anna Kalczyńska. Dziennikarka przyznała, że boryka się z dodatkowymi kilogramami. Już jakiś czas temu wprowadziła w życie zdrowe odżywianie. Pierwszymi efektami pochwaliła się na Instagramie publikując zdjęcie w bikini. 

Zobacz: Anna Kalczyńska chwali się efektami diety. Pokazała gorące zdjęcie w bikini 

Tymczasem gwiazda nie odpuszcza i trenuje dalej. Czasem robi to na siłowni, ale korzysta również z pięknej pogody. Anna postanowiła poćwiczyć trochę na podwórku. Nie była jednak sama. Towarzyszył jej… ukochany pies Harry.

W tym tygodniu trening nareszcie outdoor!! A jak outdoor i ćwiczenie to wiadomo..Harry zawsze przy mnie?? dziś mam wsparcie – napisała 

To prawda, zawsze lepiej trenować w parze, niż w pojedynkę. Jak myślicie, czy w tym przypadku pies pomagał? A może jednak przeszkadzał?

Zobacz: Anna Kalczyńska w nietypowym garniturze na festiwalu filmowym w Krakowie. Wybrała polską markę

Anna Kalczyńska trenuje z psem

Anna Kalczyńska trenuje z psem

Anna Kalczyńska na diecie zdjęcia

Anna Kalczyńska na diecie zdjęcia


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×