Znamy sposób Mai Sablewskiej na zdrowy początek dnia. Zdradziła nam przepis na specjalny koktajl [WIDEO]

maja sablewska dieta

maja sablewska dieta

Dieta Mai Sablewskiej

Kilka lat temu Maja Sablewska przeprowadziła w swoim życiu jedzeniową rewolucję. Zaufała ekspertom z kliniki Vimed specjalizującej się w tzw. medycynie stylu życia i dokonała w swoim żywieniu całkowitego przewrotu. Zainspirowana tymi doświadczeniami napisała nawet poradnik „Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej. Zamień białe na zielone”.

Mieliśmy okazję rozmawiać ostatnio z Mają o tym, jak aktualnie wygląda jej dieta. Czy coś się w niej zmieniło?

Lubię jeść to, co lubię. Nie obżeram się, wybieram zdrowe produkty, nie jem mięsa, nie łączę węglowodanów z białkami – wylicza Maja. – Jestem ześwirowana, mogłybyśmy o tym rozmawiać parę dobrych godzin. Ja to lubię i cieszę się, że podjęłam taką decyzję i jestem w tym konsekwentna.

Kilka miesięcy temu prowadząca „Sablewskiej sposób na…” zdecydowała, by całkowicie wyeliminować ze swojej diety…

Świadomie podjęłam parę dobrych miesięcy temu, że kompletnie nie jem cukru i to był chyba strzał w dziesiątkę, bo dzięki temu zrzuciłam zbędne kilogramy i naprawdę dobrze się czuję.

A czy jej styl życia zmienia się, gdy zbliża się sezon wiosenno-letni?

Najlepszą dietą jest zdrowy styl życia. Oczywiście nie jestem idealna, więc nie chcę się niepotrzebnie chwalić. Ale faktycznie, jak się zbliża wiosna, lato więcej ćwiczę.

Zapytaliśmy też Maję o jej patent na zdrowy początek dnia. Zdradziła nam swój przepis na…

Kiedy przychodzi wiosna, lato zaczynam dzień od koktajlu. Bardzo często na moich Snapchatach można zobaczyć, że łączę spirulinę, młody jęczmień, witaminę C lewoskrętną, dodaję banana i miksuję. To jest świetny początek dnia. Bardzo krótki jest czas pomiędzy tym koktajlem a śniadaniem. Później dopiero kawa.

Wypróbujecie koktajl w stylu Mai Sablewskiej?

Zobacz także: Więcej o dietach gwiazd. Co jedzą? Czego unikają?

Jaka jest dieta Mai Sablewskiej? (fot. ONS)

Jaka jest dieta Mai Sablewskiej? (fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×