Agnieszka Kaczorowska schudła! Zdradziła nam sekret diety

Jak schudła Agnieszka Kaczorowska?

Negatywnym aspektem popularności są częste i bezlitosne oceny mediów, czy też internautów. Wystarcza jedna wpadka modowa, czy też kilka dodatkowych kilogramów, aby pojawić się na pierwszych stronach tabloidów i być ofiarą tzw. hejtu. Wie coś o tym Agnieszka Kaczorowska. Podczas minionej edycji Tańca z Gwiazdami aktorka zaprezentowała się w nieco pełniejszej wersji siebie.

Internauci od razu zaczęli plotkować, a nawet i obrażać gwiazdę, że ta znacznie przytyła, straciła swój seksapil i nie przypomina już dawnej siebie. To dało Agnieszce ogromnego kopa do działania i dzisiaj tancerka prezentuje się w znacznie szczuplejszej i atrakcyjniejszej wersji.

Gwiazda pojawiła się ostatnio na imprezie Samochód Roku Playboya i oczarowała wszystkich zgrabną sylwetką. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak udało się jej schudnąć:

Powiem szczerze, że się nie ważę, bardzo nie lubię wagi i uważam, że waga jest bardzo mylna ponieważ gdy ćwiczę to moje ciało bardzo się zmienia. Jak więcej trenuję to mam większe mięśnie itd. To jest różnie. Tak, sprawdzam to, ale powiem szczerze, że nie wiem, ile teraz ważę. A jak dbam o ciało? Zdrowo się odżywiam, ale przede wszystkim po to, żeby mieć energię i ćwiczę na siłownie i tańczę bardzo dużo – skomentowała

Nie da się ukryć, że efekty ciężkiej pracy Agnieszki widać gołym okiem.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska od niedawna stosuje dietę, a już sporo schudła. Jak jej się to udało?

Agnieszka Kaczorowska schudła dzięki diecie i ćwiczeniom

Agnieszka Kaczorowska schudła dzięki diecie i ćwiczeniom

Agnieszka Kaczorowska schudła dzięki diecie i ćwiczeniom

Kreacja: Viola Piekut. Agnieszka Kaczorowska schudła dzięki diecie i ćwiczeniom


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×