Szukaj

Magda Mołek jest na popularnej diecie. Jakiej?

Magda Mołek dieta

Magda Mołek dieta

Jaką dietę stosuje Magda Mołek?

Od początku roku minęło już trochę czasu. Najwyższa pora na to, by rozpocząć odchudzanie. Niedługo zrzucimy zimowe ubrania, zamieniając je na nieco lżejsze i odsłaniające więcej ciała. Niektórzy z nas na pewno zobaczą u siebie efekty zimowej diety w postaci dodatkowych kilogramów.

Gwiazdy spieszą więc nam z pomocą. Próbują zachęcić swoich fanów do zdrowego stylu życia. Znani i lubiani starają się zamieszczać zdjęcia dietetycznych posiłków czy po prostu opowiadać o własnym stylu odżywiania. Tak też stało się w przypadku Magdy Mołek. Dziennikarka od lat może pochwalić się idealną figurą. W rozmowie z Agencją X-news opowiedziała o tym, co je.

Staram się żyć tak, jak żyli nasi przodkowie w tym znaczeniu, że jem to, co wyrasta obok nas. Uważam, że to służy naszemu ciału, naszemu zdrowiu i tak robię. Sięgam po nowinki bo to jest ciekawość. One jednak szybko przechodzą. Natomiast produkty polskie, klasyczne i dobrze przygotowane przeze mnie bo ja wolę sama sobie przygotować, po prostu się sprawdzają. Wiem, jak szybko można zaburzyć bardzo dobrą pracę swojego organizmu jedzeniem dziwnych rzeczy, które wkładamy do ust. Uważam, że czasem jest to plastik, który ktoś wymyślił, wyprodukował i wstawił na półki sklepowe. Szukam czegoś, co mnie odżywia. My żyjemy w szalonym tempie. Ono sprawiło, że zapłaciłam za nie cenę zdrowotną. Teraz, żeby już go nie stracić staram się patrzeć na swój talerz. Jestem fanką Agnieszki Maciąg – jej mówienia i myślenia o tym, jak ważne jest to, kim jesteśmy i nie krzywdzić siebie złym jedzeniem. Nie jest łatwo dbać o siebie, ale każdemu polecam – powiedziała

Wszystko wskazuje na to, że Magda Mołek zapragnęła odżywiać się zgodnie z dietą paleo. Przypomnijmy, że według jej zasad, należy spożywać głównie warzywa, owoce, jajka, orzechy, ryby, grzyby, mięso (ale najlepiej z wypasu pastwiskowego). Zdecydowanie wyklucza się zboża, cukier i rafinowane oleje, a często także rośliny strączkowe, nabiał i ziemniaki. 

Trzeba przyznać, że dziennikarka prezentuje się rewelacyjnie. Idąc jej śladem, skusicie się na dietę paleo?


Źródło: Agencja TVN / x-news.pl 

Co je Magda Mołek?

Co je Magda Mołek?

Dieta Magdy Mołek

Dieta Magdy Mołek


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×