Szukaj

Dominika Gwit ze łzami w oczach i łamiącym się głosem opowiada o efekcie jo-jo…

Dominika Gwit ma efekt jo-jo

Dominika Gwit ma efekt jo-jo

Dominika Gwit walczy z efektem jo-jo

Dominika Gwit kilka miesięcy temu zrobiła ogromne wrażenie swoją metamorfozą. Dziennikarka spektakularnie zrzuciła wagę. 50 kilogramów w osiem miesięcy. Udowodniła, że warto zadbać o siebie i wyglądem olśniła widzów. Niektórzy uważali nawet, że przesadziła z odchudzaniem. Jednak gdy pojawiła się na premierze Listów do M.2 znów wzbudziła kontrowersje. Pojawiły się komentarze, że dziennikarka przytyła. Tłumaczyła wówczas, że dużo ćwiczy i większy rozmiar to wina masy mięśniowej.

Zobacz: Dominika Gwit przytyła?!   

Dziś w rozmowie dla Dzień Dobry TVN łamiącym się głosem i ze łzami w oczach opowiedziała szczerze o swojej walce z otyłością. Przyznała, że w pewnym momencie waga stanęła, a kilogramy wręcz zaczęły powracać

Ciągle walczę z kilogramami. Był taki moment, że wpadłam w pewnego rodzaju obsesję – chciałam być jak najchudsza. Teraz przytyłam bo sama nie umiem sobie poradzić. Poszłam do coacha żywieniowego i będziemy próbować znaleźć właściwą drogę dla mojego organizmu. Długą i bolesną drogę przeszłam sama ze sobą gdzieś tam w głowie, żeby to zrozumieć – przyznała dziennikarka

Dominice w walce z kilogramami pomogą teraz specjaliści. Będzie korzystać z pomocy coacha. Uda się jej utrzymać tak ciężko wypracowaną wymarzoną sylwetkę?

My podziwiamy Dominikę za determinację, siłę oraz odwagę, która powoduje, że gwiazda nie boi się przyznać, że na drodze do wymarzonego a przede wszystkim zdrowego wyglądu czeka wiele pułapek i trudności. Świetnie, że Dominika potrafi otwarcie o tym mówić i szukać profesjonalnego doradcy. Trzymamy kciuki!

Dominika Gwit o efekcie jo-jo

Dominika Gwit o efekcie jo-jo

Dominika Gwit

Dominika Gwit

 


×