Szukaj

Dominika Gwit przytyła? Na premierze „Listów do M. 2” była jakby trochę okrąglejsza. Tłumaczy się na Facebooku

Dominika Gwit przytyła

Dominika Gwit przytyła

Dominika Gwit przytyła

Metamorfoza Dominiki Gwit jest dowodem na to, że nawet z osoby z nadwagą mają szansę, aby cieszyć się zdrową i szczupłą sylwetką. Aktorka jeszcze 2 lata temu borykała się z otyłością. Przyszedł jednak moment kiedy postanowiła przejść na dietę.

Dokładnie rok temu Dominika zrzuciła aż 50 kg! W okresie wiosny ogromna przemiana zmotywowała aktorkę do tego, aby stworzyć w Dzień Dobry TVN cykl „Odważ(e)ni”. Gwit przedstawiała historie ludzi, którym także udało się wygrać z nadwagą. Wczoraj gwiazda pojawiła się na premierze filmu Listy do M.2. i po raz kolejny zwróciła na siebie uwagę.

Niestety tym razem powodem nie była jej szczupła sylwetka, a powrót utraconych wcześniej kilogramów. Nie da się nie zauważyć, że gwieździe przybyło trochę ciała i nie przypomina już siebie sprzed kilku miesięcy. Na fanpage’u Gwit aż roi się od komentarzy:

Raczej szczupła sylwetka poszła w las! bo z dnia na dzien widac jak okrągłości coraz bardziej zataczaja krąg! wydaje mi sie ze to schudniecie Dominiki to raczej na krótki był czas …a raczej na potrzeby pracy w TVN…bo na efekty pączusia nie trzeba było długo czekac ..widoczne ogłym okiem!

Aktorka ma na to swoje wytłumaczenie:

Teraz jestem szczupła i kobieca. Robię wszystko, żeby tak już pozostało na zawsze. Doszłam do momentu, kiedy byłam już naprawdę bardzo szczupła, chuda wręcz, i wiedziałam, że teraz czeka mnie praca nad ciałem. Teraz nabrałam kobiecych kształtów. Dietę zakończyłam już kilka miesięcy temu, ale moje ciało się cały czas zmienia, bo bardzo dużo trenuję. Mam bardzo dużo mięśni, dlatego muszę już przystopować trochę z pakowaniem i przerzucić się na cardio.

Czy to aby na pewno mięśnie czy może powrót do dawnych, żywieniowych nawyków i niechciany efekt jojo?

Zobacz: Dominika Gwit rozbierze się w Playboyu?

Dominika Gwit - premiera Listy do M. 2

Dominika Gwit – premiera Listy do M. 2

Dominika Gwit przed dietą

Dominika Gwit przed dietą


×