Szukaj

Dominika Gwit przedstawiła szokujące fakty swojej obsesyjnej walki z nadwagą: „Bałam się zamówić herbatę w kawiarni”

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit o swojej obsesji odchudzania

O historii Dominiki Gwit i jej walce z nadwagą słyszał już chyba każdy. W ubiegłym roku dziennikarka na oczach całej Polski pokazała, jak udaje jej się zrzucać coraz więcej kilogramów. W końcu, wiosną 2015 roku aktorka zaprezentowała się w upragnionym rozmiarze xs. Niestety po wyjściu z diety Dominikę dopadł efekt jojo. Tym sposobem po kilku miesiącach do gwiazdy zaczęły wracać utracone kilogramy.

To doświadczenie nakłoniło Dominikę do podzielenia się z innymi swoją historią i napisania książki. W ubiegłym miesiącu premierę miała jej autorska książka pt. Moja droga do nowego życia. Dzisiaj aktorka zapewnia, że jeszcze nigdy nie czuła się tak szczęśliwa, jak teraz, a okres odchudzania wspomina jak koszmar.

Zobacz: Dominika Gwit ze łzami w oczach i łamiącym się głosem opowiada o efekcie jo-jo…  

Dziennikarka wielokrotnie podkreśliła, że w pewnym momencie wpadła w obsesję. Jak się ona objawiała?

Ważyłam się kilka razy dziennie. Miałam rozpiskę na lodówce, co i kiedy powinnam jeść. W knajpie trzy razy pytałam kelnera, czy jest pewien, że w herbacie nie ma cukru, ale i tak mu nie wierzyłam, więc prosiłam, żeby znajomi sprawdzili. Szłam na rekord. Chciałam udowodnić sobie, że w trakcie diety nie zjem niczego więcej nawet o gram. Potem zdjęłam rozpiskę i zaczęłam jeszcze mniej jeść, a jeszcze więcej ćwiczyć. Nie ufałam sobie i zniewoliłam samą siebie. Aż pewnego razu puściły wszystkie hamulce i rzuciłam się na jedzenie. – powiedziała dla Party

Dzisiaj Dominika cieszy się zdrowiem i swoją nową, choć większą sylwetką. Czy myśli o tym, aby ponownie zacząć stosować dietę?

Ta myśl pewnie wróci nie raz. Jednak zupełnie inaczej teraz już to postrzegam. Bez paniki i presji.  Na razie mam dość. Jednak wagi trzeba pilnować, żeby utrzymać zdrowie. – dodała

Przeczytaliście już książkę Dominiki?


Moja droga do nowego życia - książka Dominiki Gwit fot. materiały prasowe

Moja droga do nowego życia – książka Dominiki Gwit fot. materiały prasowe

Dominika Gwit opowiedziała o obsesji odchudzania

Dominika Gwit opowiedziała o obsesji odchudzania


Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×