Szukaj

Te i inne polskie gwiazdy są na diecie. Znamy ich sekrety na zrzucenie zbędnych kilogramów

Diety polskich gwiazd

Jak diety stosują polskie gwiazdy?

Każdy z nas chce dobrze wyglądać. Tyczy się to także gwiazd, które szczególnie muszą dbać o szczupłą sylwetkę. Na co trzeba uważać? Zdecydowanie na różnego rodzaju święta, na przykład Wielkanoc. Na szczęście nasi ulubieńcy z ekranu mają swoje sposoby na walkę z przejedzeniem.

Zobacz: Tak wyglądają poświąteczne diety gwiazd. Zobacz, jak to robią Kasia Warnke, Lara Gessler, Maciek Sieradzky i inni [wideo]

Które polskie gwiazdy są na diecie? Henryka Krzywonos, Olaf Lubaszenko, Karolina Szostak, Elżbieta Romanowska, Anna Kalczyńska, Dominika Ostałowska, Dorota Zawadzka i Ania Starmach. Tak! Jurorka MasterChef Junior też lubi zadbać o swój wygląd i smukłą sylwetkę. Jak to robi?

Dużo ćwiczę i… wszystko zostało po staremu tylko, że jem dużo mniej niż jadłam. Czyli cały czas jem te same desery, steki, makarony pizze, ale zamiast całej pizzy jem połowę. Trzeba patrzeć czy spodnie robią się za ciasne czy nie. Bo zrzucić jeden kilogram, a zrzucić już pięć kilo naprawdę jest bardzo trudno – Zdradziła niedawno na Party.pl

O swój wygląd dba też Karolina Szostak. Gwiazda telewizji Polsat stosuje się do zaleceń dr Ewy Dąbrowskiej. Na czym polega jej dieta? Dziennikarka je same owoce i warzywa! Jej przykładowy obiad wygląda następująco: zupa cebulowa, dwie surówki (jedna z sałaty pomidora i cebuli, druga na bazie dynii i jabłka), kalafior w ziołach na danie główne i jabłko na deser.

Musimy przyznać, że dieta Karoliny Szostak jest bardzo restrykcyjna! Tylko dla osób o mocnej silnej woli 😉 A jak z nadprogramowymi kilogramami radzą sobie inne gwiazdy? Sprawdźcie w naszej galerii.

Diety gwiazd - Karolina Szostak

Diety gwiazd – Karolina Szostak jest na diecie owocowo-warzywnej


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×