Szukaj

To zdjęcie Renaty Kaczoruk poruszyło jej fanów. „Jest pani za szczupła”. Modelka odpowiedziała w zaskakujący sposób [INSTAGRAM]

Renata Kaczoruk chce przytyć

Renata Kaczoruk chce przytyć

Renata Kaczoruk chce przytyć

Renata Kaczoruk jest jedną z najszczuplejszych polskich modelek. Dzięki zgrabnej i strzelistej sylwetce nie sposób nie tylko jej nie zauważyć, ale też trudno oderwać od niej wzrok.

Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego – ze względu na pracę w modelingu – zwraca dużą uwagę na wygląd i kondycję swojego ciała. Aby być w formie i nienagannie prezentować się na wybiegu, sporo ćwiczy. Ostatnio muskularnym ciałem pochwaliła się na okładce magazynu „Be Active” Ewy Chodakowskiej (zobacz więcej).

To jednak nie zmienia faktu, że Renata jest bardzo, bardzo szczupła. Zwróciła jej na to uwagę fanka pod jednym ze zdjęć na Instagramie, na którym modelka (w dopasowanej kreacji Michael Hekmat, butach Kazar i biżuterii Yes) odsłania dekolt i płaski brzuch.

Jak dla mnie jest pani za szczupła ? ale to tylko moja opinia, sama lubuję w bujniejszych kształtach ??? ale tylko trochę ? Gratuluję takiej figury (mam nadzieję, że wymarzonej) i włożonej w nią pracy! – napisała obserwatorka Renaty.

Doczekała się odpowiedzi modelki, nieco zaskakującej. Okazuje się bowiem, że ukochana Kuby Wojewódzkiego chciałaby trochę przytyć.

Dziękuje! Wymarzone byłoby 3-4 kilo więcej. Pracuję nad tym! ??? – odpisała Renata Kaczoruk.

Życzymy powodzenia! 🙂

Zobacz także: Ola Hamkało skomentowała biust Renaty Kaczoruk. Co na to Kuba Wojewódzki?

Renata Kaczoruk chce przytyć 3-4 kilogramy (fot. Instagram)

Renata Kaczoruk chce przytyć 3-4 kilogramy (fot. Instagram)


Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×