Jaką dietę stosuje Jennifer Aniston? Aktorka szczegółowo opisała swoje menu!

Menu Jennifer Aniston

Sposoby gwiazd na idealną sylwetkę to jeden z najgorętszych tematów. W końcu która kobieta nie chciałaby mieć figury, jak najpopularniejsze, światowej sławy gwiazdy? Na całe szczęście znani i lubiani coraz częściej zdradzają swoje sekrety na utrzymanie idealnej sylwetki.

Do tego grona postanowiła dołączyć Jennifer Aniston. Artystka od zawsze zachwycała idealną, szczupłą sylwetką. Jak gwieździe udaje się ciągle być w formie? Gwiazda postanowiła nie tylko zdradzić tajemnice swojej diety, ale także podać szczegółowe menu!

Jennifer zdradziła, że zaraz po przebudzeniu wypija szklankę ciepłej wody z cytryną. Lubi koktajl z avocado, jajek i oleju kokosowego. Śniadaniem jest dla niej owsianka lub omlet z białek. W porze obiadu i kolacji aktorka je sałatkę z białkiem albo mieszankę warzywną. Gdy gwiazda zgłodnieje między posiłkami, sięga po jabłka lub orzechy.

Aktorka zaznaczyła jednak, że czasem pozwala sobie na meksykańskie jedzenie albo makaron. Nie każdy jej dzień kończy się na 1200 kcal.

Wygląda na to, że menu Jennifer jest nie tylko mało skomplikowane, ale i tanie! Koszt przygotowania posiłku na cały dzień to raptem kilkanaście złotych.

Skorzystacie z menu gwiazdy?

Zobacz: Jennifer Aniston i Justin Theroux wzięli ślub! To już oficjalne! [ZDJĘCIA]

Śniadanie Jennifer Aniston

Śniadanie Jennifer Aniston
Fot. screen z Instagram

Jennifer Aniston opowiedziała jak wygląda jej menu

Jennifer Aniston opowiedziała jak wygląda jej menu


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×