Alessandra Ambrosio zdradziła, jak w błyskawicznym tempie zrzuciła kilogramy po ciąży

Alessandra Ambrosio dieta. Jak schudła po ciąży?

Alessandra Ambrosio dieta. Jak schudła po ciąży?

Jak po ciąży schudła Alessandra Ambrosio?

Alessandra Ambrosio ma 35 lat, jest matką dwójki dzieci, ma córkę Anję i syna Noah, i jest uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. To nie tylko kwestia wrodzonego wdzięku czy urody, ale także ponętnego ciała.

Alessandra nie jest typem wychudzonej modelki wieszaka, ma kształtną pupę, biust, wysportowane ciało. Jak udaje się jej zachować perfekcyjną sylwetkę? I czy była kiedykolwiek na diecie? Zdradziła to w jednym z ostatnich wywiadów, dla magazynu „The Edit”.

Jak udało się jej zrzucić kilogramy po urodzeniu dzieci?

Czego by ludzie nie mówili, ciało nigdy nie wraca do formy sprzed ciąży – twierdzi Alessandra Amborsio. – Tym niemniej sądzę, że teraz mam lepszą figurę niż kiedykolwiek. Po części dlatego, że ćwiczę, a wcześniej tego nie robiłam, ale także dlatego, że moja sylwetka jest lepiej ukształtowana. Lepiej się z tym czuję.

Szczególnie dużym wyzwaniem było dla modelki schudnięcie o ciąży do pokazu Victoria’s Secret.

Po urodzeniu Anji miałam zaledwie trzy miesiące na zrzucenie wagi. Byłam wtedy na diecie pudełkowej, 1200 kalorii na dzień. Nienawidziłam jej, nie byłabym w stanie tego powtórzyć. Przygotowania do pokazu są tak bardzo stresujące, jesteś pod taką presją, że tracisz całą energię. Żeby się odstresować, szłam na całonocne tańce.

Alessandra wychodzi z założenia, że zamiast cierpieć i być na diecie, należy przede wszystkim cieszyć się kształtami danymi przez naturę. Ma to związek z kulturą, z której się wywodzi.

Podczas karnawału kobiety paradują niemal gołe, mając na sobie tylko skąpe bikini, stringi i pióra. Ciało każdej kobiety wygląda spektakularnie, nie dlatego, że jest idealne, ale dlatego, że tam się kocha życie. W Brazylii nikomu nigdy nie zależało na figurze lalki Barbie, ale zdrowych kształtach, bez względu na proporcje czy rozmiar.

Dieta Alessandry Ambrosio

A co jada na co dzień Aniołek Victoria’s Secret?

Jestem za tym, żeby jeść coś innego każdego dnia. Oczywiście nie rzucam się na makarony, ale kiedy jestem w Brazylii, gdzie je się mnóstwo pysznych makaronów i chleba, pozwalam sobie na wszystko, na co mam ochotę. Kiedy wracam do Los Angeles, znowu jem mnóstwo sałatek, kurczaka, ryby i dania wegetariańskie.

A co z jedzeniowymi grzeszkami i zachciankami?

Kiedy mam ochotę na czekoladę albo koktajl z przyjaciółmi, pozwalam sobie na nie. Często piję do kolacji kieliszek czerwonego wina i dwa, trzy razy w tygodniu pozwalam sobie na herbatę i babeczkę z Anją, która, podobnie jak ja, przepada za ciastem red velvet. Mój syn, trzyletni Noah, skubie tylko lukier z wierzchu.

Mimo wszystko brazylijska piękność nie rezygnuje też z treningów.

Zaczęłam ćwiczyć, gdy przygotowywałam się do mojego pierwszego pokazu Victoria’s Secret. Teraz treningi to zdrowa, normalna część moich codziennych zajęć.

Zobacz także: Jaką dietę stosuje Jennifer Aniston? Sprawdź jej menu

And a memory is all that is left for you now …you see your gypsy ? @jeromeduran #Malibu #2010 #fbf

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @alessandraambrosio

Cali and Dreams ✨?✨ by @davidbellemere #malibu Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @alessandraambrosio

??Birthday wishes ?? #love #family #happiness #foreveronvacation

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @alessandraambrosio

Alessandra Ambrosio w pokazie Victoria's Secret 2015 (fot. ONS)

Alessandra Ambrosio w pokazie Victoria’s Secret 2015 (fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×