Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Adam Kraśko z “Rolnik szuka żony” pochwalił się pierwszymi efektami diety. Wynik? Imponujący

Adam Kraśko z Rolnik szuka żony schudł 12 kilogramów

Ile schudł najsłynniejszy rolnik w Polsce?

Adam z Rolnik szuka żony schudł 12 kilogramów!

W końcu nadeszła wiosna. Długo na nią czekaliśmy. Za oknem piękna pogoda i robi się coraz cieplej. Z tej okazji zrzucamy nieco ubrań. Przy okazji niektórzy mogą odkryć, że po zimie zostały im dodatkowe kilogramy. Każdy bowiem latem chciałby wyglądać idealnie. Aby cieszyć się doskonałą sylwetką musimy więc wdrożyć dietę i ćwiczenia. O tym, jak zrobić to skutecznie informują nas gwiazdy. I to na własnym przykładzie!

Zobacz: Katarzyna Bosacka zdradziła dietę, dzięki której raz na zawsze pozbędziecie się nadprogramowych kilogramów! „Po 9 tygodniach schudłam już…”

Tymczasem okazuje się, że coraz chętniej na dietę przechodzą mężczyźni. Tak stało się w przypadku Adama Kraśki. Przypomnijmy, że brał on udział w pierwszej edycji programu Rolnik szuka żony. Od tamtej pory jego kariera nabrała tempa. Adam nie daje więc o sobie zapomnieć. Chętnie udziela wywiadów. Niedawno opowiadał o tym, że udał się na wczasy odchudzające. Teraz w rozmowie z tygodnikiem Rewia przyznał, że już udało mu się schudnąć 12 kilogramów!

Samo oczyszczanie jelit i wątroby przyniosło mi ulgę i zabrało 3 kilogramy. Czuję też, że oczyszczona wątroba pracuje lepiej. Nie chodzi tylko o zrzucenie zbędnych kilogramów, ale o regenerację organizmu, który na tej diecie potrafi leczyć się sam. A ja przez otyłość, złe nawyki żywieniowe i papierosy chorowałem. Hitem jest gorąca woda z imbirem i cytryną. Zdarza się, że to ja serwuję ten napój koleżankom, które odchudzają się tu razem ze mną. Na diecie owocowo-warzywnej schudłem 12 kilogramów. Już wiem, jak mięso osłabia organizm, mleko też bywa trucizną, a cukier to wróg numer jeden. Człowiek, owszem, może sobie pozwolić na zjedzenie od czasu do czasu kotleta albo deseru, ale pod warunkiem, że dostarcza organizmowi dużej ilości warzyw, zwłaszcza kapusty. Sześć kilometrów marszu dziennie to norma

Życzymy powodzenia w dalszej drodze do uzyskania wymarzonej sylwetki!

Zobacz: Adam Kraśko z „Rolnik szuka żony” odchudza się drastycznymi metodami: „Przejdę oczyszczanie wątroby i jelit”

Jak Adam Kraśko z Rolnik szuka żony się odchudza?

Jak odchudza się Adam Kraśko z Rolnik szuka żony?

Adam Kraśko z Rolnik szuka żony się odchudza

Adam Kraśko z Rolnik szuka żony się odchudza. Ile schudł?Stosujesz jakąś dietę?

×