Andrzej Sołtysik pochwalił się nowym domem. Rodzina gwiazdora TVN wkrótce powiększy się!

Andrzej Sołtysik i jego żona Patrycja spodziewają się drugiego dziecka?

Andrzej Sołtysik i jego żona Patrycja spodziewają się drugiego dziecka?

Andrzej Sołtysik drugi raz ojcem?

Trwa niesamowita passa w życiu Andrzeja Sołtysika. Dziennikarz dołączył bowiem do grona prowadzących Dzień Dobry TVN. Zastąpił on Jarosława Kuźniara. Pierwszy program z Andrzejem Sołtysikiem i Anną Kalczyńską, będziemy mogli zobaczyć we wrześniu. 

Zobacz: Jarosław Kuźniar o powodach odejścia z TVN. Były naciski? 

Tymczasem w życiu prywatnym dziennikarza również dobrze się wiedzie. Sołtysik od roku jest szczęśliwym mężem Patrycji. Razem wychowują 10-miesięcznego Stasia. Ponadto planują już budowę domu oraz… powiększenie rodziny!

Ten rok małżeństwa był cudowny. Spowodował, że jest nas trójka. Nasze małe mieszkanko zamieniło się w jeden duży pokój dziecięcy. Planujemy budowę domu. Będzie nieduży. Na górze spora łazienka i trzy pokoje – nasza sypialnia i pokoje dla dzieci. Bo planujemy dwoje – nie da się inaczej, musi być para. Stanisław potrzebuje siostry – mówi w rozmowie z Na żywo

Sołtysik podzielił się także wyznaniem o swoich problemach z przeszłości.

Nie dopuszczałem do siebie faktu, że jestem DDA. Dorosłe dziecko alkoholika. Alkohol mnie dewastował, rządził mną. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem. Trochę się uspokoiłem. Mam kochającą żonę i synka. Prawdziwą rodzinę. Nie rozpamiętuję przeszłości, bo jej nie zmienię. Staram się cieszyć małymi sprawami i pamiętać o tym, ze życie jest tylko jedno, jak mi powtarza Patrycja – dodaje

Życzymy Andrzejowi, aby spełniły się jego plany. Kto wie, może już niedługo podzieli się informacją, że zostanie szczęśliwym ojcem po raz drugi?

Zobacz: Andrzej Sołtysik pokazał intymne zdjęcie swojej żony. Karmi na nim piersią ich syna Stasia

Andrzej Sołtysik - wystawa Titanic

Andrzej Sołtysik drugi raz zostanie ojcem?

Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop

Andrzej Sołtysik i jego żona Patrycja spodziewają się drugiego dziecka?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×