Agata Passent i Wojciech Kuczok zostali rodzicami! Zdradzili imię dziecka

Agata Passent urodziła

Agata Passent urodziła

Agata Passent urodziła syna

Agata Passent i Wojciech Kuczok są małżeństwem od dwóch lat. Ich związek zdążył już przechodzić kryzys tak poważny, że para myślała o rozwodzie. Na szczęście sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Okazało się że dziennikarka jest w ciąży, co było powodem tego, że partnerzy dali sobie kolejną szansę.

Zobacz: Miał być rozwód, a jest… ciąża! Agata Passent zostanie mamą

Właśnie urodziło im się ich wspólne dziecko. Synek będzie miał na imię Antoś. Dziennikarka pochwaliła się dobrą wiadomością na swoim Facebooku:

Na porodówce w szpitalu skończyli z ośmioraczkami. Zupa mleczna może teraz zagości na salonach i dyplomatycznych lanczach. Poród za mną, a teraz cieszę się, że nasz Antoś będzie beneficjentem dobrych zmian i jestem ciekawa jak sobie dam radę z kolejną fazą macierzyństwa. Moje 500 zł przeznaczę na rehabilitację kręgosłupa, bo karmienie piersią to ciężki test na mój odcinek lędźwiowy. Mąż dał radę nie zemdleć podczas porodu. Brawo my!

Dziennikarka ma jeszcze 9-letniego syna Filipa z poprzedniego związku, a Wojciech Kuczok jest ojcem 22-letniego Stanisława i 14-letnią Zosi.

Serdecznie gratulujemy rodzicom!

Agata Passent i Wojciech Kuczok na koncercie

Agata Passent i Wojciech Kuczok na koncercie „Pamiętajmy o Osieckiej”

Agata Passent, Wojciech Kuczok

Agata Passent, Wojciech Kuczok


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×