NewsySzok! Zdjęcie martwej Bobby Kristiny Brown sprzedane za zawrotną sumę

Szok! Zdjęcie martwej Bobby Kristiny Brown sprzedane za zawrotną sumę

Natalia Brzostowska
04.08.2015 09:27, aktualizacja: 04.08.2015 09:55

Jak donoszą zagraniczne media, prawdopodobnie zdjęcie martwej Bobbi Kristiny Brown było dostępne do kupienia w agencjach prasowych i zostało sprzedane za ponad 100 tysięcy dolarów! Rzekomo zostało zrobione dzień przed pogrzebem.

Jak podają źródła, rodziny Houston i Brown nawzajem obwiniają się za wyciek tego zdjęcia. Ich nieporozumienie trwa już długi czas, a śmierć Bobbi Kristiny była kolejnym powodem do wzmocnienia napięć pomiędzy sobą.

Nie wiadomo kto jest autorem feralnego zdjęcia i sprzedał je do mediów, tym bardziej, że zadbano o wzmożoną ochronę bezpieczeństwa. Czyżby historia zatoczyła koło? Podczas pogrzebu Whitney Houston, ktoś także zrobił i sprzedał zdjęcie trumny muzycznej legendy. Finalnie znalazło się ono na okładce jednego z magazynów. Nie udało się niestety znaleźć winnego za tą sytuację, ale rodzina Brownów jest przekonana, że był to ktoś z rodziny Houstonów i odwrotnie.

To nie jedyny skandal związany z pogrzebem córki Whitney Houston. Ciotka Bobbi- Leolah Brown została wyrzucona z pogrzebu. Oskarżyła na nim drugą ciotkę Bobbi – Pat Houston, że przyczyniła się do jej śmierci.

Bobbi Kristina Brown 
fot. ONS
Bobbi Kristina Brown fot. ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także