Portale plotkarskie i kolorowe magazyny od jakiegoś czasu rozpisują się na temat rzekomego kryzysu w naszym małżeństwie. Ostatnio pojawiły się nawet wzmianki o rozstaniu… Nie możemy już dłużej w spokoju patrzeć na te wszystkie bzdurne artykuły, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością…. Stąd apel – nie wierzcie we wszystko czym karmią Was brukowce. To najczęściej wyssane z palca historyjki, które mają na celu tylko i wyłącznie podniesienie sprzedaży, a co za tym idzie zysków wydawnictwa… Beata i Andrzej
O to medialne zamieszanie zapytała piosenkarkę gwiazdę nasza reporterka, Manuela Skubik. Kozidrak bardzo się zdenerwowała i powiedziała:
Ja Nie będę tego komentowała, bo to jest moje życie prywatne. Każdy ma jakieś życie prywatne, zajmijcie się nim - powiedziała.
Nawiązała również do dzieci, które z prasy dowiadują się o wyssanych z palca problemach rodzinnych.
Posłuchajcie!