NewsyZbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała podjęli ważną decyzję ws. związku. Zdjęcia paparazzi są tego najlepszym dowodem

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała podjęli ważną decyzję ws. związku. Zdjęcia paparazzi są tego najlepszym dowodem

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Krystyna Miśkiewicz
04.10.2022 09:00, aktualizacja: 04.10.2022 16:01

Zbigniew Zamachowski ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Aktor przez kilka ostatnich lat związany był z Moniką Richardson. Zdawało się, że z dziennikarką połączyło go uczucie na tyle silne, że w końcu odnalazł miłość aż po grób. Dla niej również było to trzecie małżeństwo, ale jak już wiadomo nie było im dane żyć długo i szczęśliwie.

Po tym jak paparazzi sfotografowali aktora wynoszącego meble z mieszkania, które zajmował z Moniką, ta jako pierwsza opowiedziała, co się między nimi wydarzyło.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy - ze zdradą męża włącznie - to były kłopoty jak w innych związkach – mówiła w wywiadzie dla Wprost.

Aktor natomiast twierdził, że jego żona była nadopiekuńcza, co bardzo mu przeszkadzało nawet w codziennych sprawach:

Kłopot pojawia się wtedy, gdy ktoś za bardzo chce się tobą opiekować. Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza. Walczymy ze sobą o zakres tej opieki, bo czasem sam chciałbym zapiąć sobie kurtkę – tłumaczył Plejadzie.

Zbigniew Zamachowski wprowadził się do Gabrieli Muskały

Po rozstaniu z Richardson natychmiast pojawiły się doniesienia na temat tego, że Zamachowski jest zauroczony koleżanką z teatru, Gabrielą Muskałą. Para długo trzymała swój związek w tajemnicy, ale z czasem do tabloidów trafiły zdjęcia, na których można było zobaczyć ich spacerujących i trzymających się za ręce.

Teraz Super Express podaje, że związek Zbigniewa i Gabrieli wszedł na kolejny etap. Do tej pory były partner Moniki Richardson mieszkał bowiem na warszawskim Żoliborzu, a teraz przeniósł się na Mokotów do mieszkania aktorki:

Od kilku tygodni Zbyszek mieszka na Mokotowie u swojej nowej partnerki, aktorki Gabrieli Muskały – czytamy w Super Expressie.

Paparazzi sfotografowali go ostatnio podczas powrotu z pracy do domu i ukochanej. Aktor po drodze wstąpił także do sklepu, gdzie kupił ulubiony trunek. Zdjęcia, które trafiły na okładkę, zobaczycie w naszej galerii i na stronie se.pl.

Wracając do domu, wstąpił do sklepu na zakupy. Dużo jednak nie kupił. Wziął jedynie piwko o karmelowym posmaku. Co prawda aktor kupił sobie tylko jedną butelkę, ale nie ma się co dziwić, bo trunek kosztował prawie 8 zł! – informuje Super Express.

Czy Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson są po rozwodzie?

Jak na razie Zbigniew nie ma rozwodu z Moniką Richardson. Dziennikarka w rozmowie z Jastrząb Post otwarcie przyznała, że nie spieszy jej się do załatwiania związanych z tym formalności:

Potem by się okazało, że jedno lub obydwoje nie możemy i zostałaby ona przesunięta na trzy, sześć, osiem miesięcy, więc jak sobie pomyślę, że mamy się w to bawić, a naprawdę w tej chwili rozwód nie jest nam do niczego potrzebny, więc tego nie robię. Ale ja mogę mówić tylko za siebie w tym momencie.

Cała rozmowa poniżej.

Zbigniew Zamachowski - okładka Super Express 4.10.22
Zbigniew Zamachowski - okładka Super Express 4.10.22
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała trafili na okładkę tabloidu
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała trafili na okładkę tabloidu
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w spektaklu
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w spektaklu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także