NewsyMuskała i Zamachowski jednym zdjęciem ucinają plotki o kryzysie. Pokazali, jak doskonale bawią się z dala od stolicy

Muskała i Zamachowski jednym zdjęciem ucinają plotki o kryzysie. Pokazali, jak doskonale bawią się z dala od stolicy

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Krystyna Miśkiewicz
26.06.2021 14:00, aktualizacja: 26.06.2021 16:45

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson przez kilka lat uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani stawili czoła wszelkim trudnościom, wzięli ślub i nie szczędzili sobie czułości. Z początkiem roku zaczęły pojawiać się pierwsze informacje o kryzysie w małżeństwie dziennikarki i aktora. Paparazzi przyłapali go na tym, jak wyprowadzał się ze wspólnego mieszkania na Żoliborzu. Sam zainteresowany długo nie komentował wydarzeń i plotek. Dopiero Monika w jednym z wywiadów opowiedziała o przyczynach rozpadu tej relacji i zdradzie męża.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z Wprost.

Zbigniew Zamachowski na pierwszym wspólnym zdjęciu z Gabrielą Muskałą

W kolorowej prasie natychmiast zawrzało od plotek. Rozpisywano się o nowej kobiecie, która pojawiła się w życiu aktora. Miała nią być Gabriela Muskała, z którą pracował w czasie pandemii nad jednym ze spektakli. Aktor podobno uległ jej urokowi i dlatego zakończył małżeństwo z Moniką. W sieci w tamtym czasie pojawiły się także ich wspólne zdjęcia z teatru. Zaledwie kilka dni temu tygodnik Na żywo donosiło, że Zamachowski i Muskała już przechodzą pierwszy kryzys, ponieważ aktor nie pojawił się na premierze sztuki, w której zagrała jedną z głównych ról.

Zdaje się, że Muskała postanowiła rozwiać wszelkie plotki dotyczące rzekomych waśni i opublikowała w sieci pierwsze wspólne zdjęcie z Zamachowskim. Aktorzy występują razem na scenie w Brzezinach. Na fotografii towarzyszy im między innymi Beata Ścibakówna.

Dziś „oszukujemy” w Brzezinach.

Jest to pierwsze wspólne zdjęcie, jakie aktorska para wrzuciła do sieci. Wbrew pojawiającym się ostatnio plotkom widać, że ich znajomość ma się doskonale i miło spędzają razem czas.

  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w spektaklu
  • scena z: Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała wśród innych aktorów
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w teatrze
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w teatrze
[1/7] Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w spektaklu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także