Z "Tańca z gwiazdami" na Eurowizję. Taneczny partner Magdy Narożnej wystąpi z Justyną Steczkowską
Piotr Musiałkowski i Magdalena Narożna z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się w minioną niedzielę. Taneczny partner gwiazdy disco polo nie narzeka jednak na brak zajęć. Wraz z Justyną Steczkowską wystąpi na Eurowizji. Tak przygotowuje się do show.
Piotr Musiałkowski, który niedawno zakończył swoją przygodę z "Tańcem z gwiazdami", nie zwalnia tempa. Już w maju wystąpi na Eurowizji u boku Justyny Steczkowskiej. W wywiadzie dla "Faktu" tancerz opowiada o intensywnych przygotowaniach do tego prestiżowego konkursu.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Maffashion o Gosi Andrzejewicz. „Jest mi całkowicie obojętna”
Piotr Musiałkowski wystąpi wraz z Justyną Steczkowską na Eurowizji
Justyna Steczkowska, która po raz drugi będzie reprezentować Polskę na Eurowizji, przygotowuje się do występu w Bazylei. Pierwszy półfinał odbędzie się 13 maja. Artystka, znana z występu w 1995 r., liczy na wsparcie Polonii. Wraz z nią na scenie pojawi się jeden z tancerzy obecnej edycji "Tańca z gwiazdami", Piotr Musiałkowski. Tancerz zdradza, że przygotowania obejmują koncerty w Manchesterze i Londynie oraz kręcenie teledysku do utworu "Gaja".
W weekend mamy koncert w Manchesterze i w Londynie. Jeszcze w tym tygodniu kręcimy teledysk do utworu "Gaja". Nie będę się nudzić - zdradził Piotr Musiałkowski dla "Faktu".
Tak Piotr Musiałkowski i Magdalena Narożna pożegnali się z fanami "Tańca z gwiazdami"
W programie "Taniec z gwiazdami" Magdalena Narożna uczyła się tańca pod okiem doświadczonego Piotra Musiałkowskiego. Niestety, para w 6. odcinku pożegnała się z show. Narożna i tancerz na gorąco zwrócili się do swoich fanów. Podziękowali im za wszystkie głosy i świetną przygodę, którą wspólnie przeżyli.
Z jednej strony to jest bardzo smutne, z drugiej cieszymy się ogromnie, że mogliśmy uczestniczyć w tak pięknym projekcie. Na pewno jutro lub pojutrze, jak emocje nam opadną, napiszemy do was parę pięknych słów. Najważniejsze słowa są takie: Byliście dzielni, wspaniali, głosowaliście na nas, daliście z siebie serce, co widzieliśmy i doceniamy z całego serca. Dziękujemy wam za każdą chwilę, którą mogliśmy spędzić z wami. Jesteście wspaniali! - powiedziała na relacji Narożna.