NewsySerce Beaty Kozidrak znów skradzione! Po prawie trzech latach od rozwodu wreszcie znalazła miłość!

Serce Beaty Kozidrak znów skradzione! Po prawie trzech latach od rozwodu wreszcie znalazła miłość!

beata kozidrak
beata kozidrak
Rafał Matuszczak

20.03.2019 12:00, aktual.: 20.03.2019 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Beata Kozidrak znów jest zakochana. Wszystko wydało się podczas nagrań programu All Together Now, kiedy w przerwach nagraniowych do wokalistki zaczęły przychodzić bukiety kwiatów! 

Korzystając z nieco wolniejszego czasu od koncertów, Beata Kozidrak przyjęła propozycję Polsatu i zdecydowała się na udział w programie Śpiewajmy Razem, All Together Now. Na miejscu szefowej stuosobowego jury zastąpiła Ewę Farną, która obecnie przygotowuje się do narodzin swojego pierwszego dziecka.

Autorka takich hitów jak Biała armia czy Co mi panie dasz, świetnie odnalazła się w roli zawodowego jurora. Magazyn Rewia przeprowadził wywiad z jedną z uczestniczek muzycznego show, która o Beacie wypowiedziała się w samych superlatywach:

Jest pełna energii, uśmiechnięta, radosna. Daje mnóstwo rad młodym piosenkarzom. Nie zachowuje się jak gwiazda, a raczej starsza koleżanka.

Okazuje się także, że plotki jakie docierały do mediów pod koniec zeszłego roku okazują się prawdziwe. Ponoć wokalistka Bajmu znów jest zakochana:

Niedawno w czasie przerwy w nagraniach, kurier przywiózł do niej ogromny bukiet kwiatów. W ekipie od razu zaczęły się plotki, że to pewnie od nowego wielbiciela. Może Beata nareszcie jest zakochana? - czytamy.

Przypomnijmy tylko, że piosenkarka jest singielką już od prawie trzech lat. W 2016 roku, po ponad 37 latach małżeństwa z Andrzejem Pietrasem, rozwiodła się. W ciężkich chwilach nigdy nie była sama. Zawsze mogła i może liczyć na wsparcie swoich córek. Z jedną z nich pracuje przy polsatowskim programie, a z drugą stale rozmawia przez telefon:

W czasie przerw wciąż rozmawia przez telefon ze starszą córką. Mają mnóstwo tematów, niedawno rozważały kwestię wyjazdu do ciepłych krajów. Już planują jak będą wyglądały ich rodzinne święta.

Myślicie, że zaprosi partnera na wielkanocne śniadanie? Jesteśmy bardzo ciekawi, kto skradł serce naszej polskiej Queen B.

Beata Kozidrak z byłym mężem
Beata Kozidrak z byłym mężem
Beata Kozidrak – Polsat, wiosenna ramówka 2019
Beata Kozidrak – Polsat, wiosenna ramówka 2019
Beata Kozidrak – aukcja WOŚP 2019, kreacja Patrycji Kujawy
Beata Kozidrak – aukcja WOŚP 2019, kreacja Patrycji Kujawy
Beata Kozidrak -  Sylwester 2018 TVN, Warszawa
Beata Kozidrak - Sylwester 2018 TVN, Warszawa
Beata Kozidrak w szortach na wakacjach
Beata Kozidrak w szortach na wakacjach
Beata Kozidrak wypoczywa na wakacjach
Beata Kozidrak wypoczywa na wakacjach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także