TYLKO U NAS! Ewa Minge pierwszy raz o nowej miłości i ślubie! [WIDEO]

Ślub Ewy Minge u Zuri Mesica. Wywiad z Ewą Minge w Paryżu

Ślub Ewy Minge u Zuri Mesica. Wywiad z Ewą Minge w Paryżu

Pokaz Ewy Minge w Paryżu

Ewa Minge w miniony weekend zaprezentowała swoją kolekcję haute couture w Paryżu. Podczas Fashion Weeka projektantce za kulisami towarzyszyła kamera Jastrząb Post. Na bieżąco relacjonowaliśmy to, co działo się na wybiegu i za kulisami. Przed rozpoczęciem modowego show, Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Ewą Minge, która zdradziła jej kilka tajemnic.

Zobacz: Niezwykła kolekcja haute couture Ewy Minge. Mamy wszystkie projekty

W wieczór przed pokazem kolekcji Evy Minge, gwiazda przeżyła chwilę kryzysu. Zdradziła nam, że złapał ją paraliż, który sprawiał wrażenie bardzo groźnego:

Kilka dni przed pokazem chwycił mnie bardzo mocny atak mojej choroby, ale chwycił mnie tak mocny, że zaczęło mi paraliżować ręce i nogi. To było w nocy. Leżałam w łazience na dywanie, bo do łazienki się dowlokłam, było mi nie dobrze, mdliło mnie, i tak dalej. I sobie mówiłam tak: Panie Boże nie możesz mi tego zrobić, bo mam jeszcze tyle do roboty, ale nie paraliżuj mnie, przynajmniej możesz mnie zabić. I taka dyskusja, ale przecież umrzeć też nie mogę. Tyle rzeczy do zrobienia, ja tu muszę pokazać, z tego można wyjść. Okazało się, że mieszanka leków, która powinna mnie leczyć, otruła mnie, wątroba odmówiła

W Paryżu Ewę Minge wspierał nowy partner Zuri Mesica, żydowski milioner. Tylko nam projektantka potwierdziła, że aktualnie jest zakochana:

Ja mam serce takie pełne miłości. Teraz jest taki czas, że powoli znowu zaczynam rozumieć siebie, i że ja muszę przebrnąć przez ten moment i się oswoić. Rzeczywiście oswoić w sobie miłość i potrzebę bycia z takim drugim człowiekiem na stałe, aczkolwiek tak, gdzieś coś się dzieje w moim życiu. Nie jest to proste, nie jest to łatwe, jest to dość trudne, ale piękne.

Zobacz: Tylko u nas! Kim jest nowy partner Ewy Minge?

Kolekcja Ewy Minge na Paris Fashion Week, fot. mat. prasowe

Kolekcja Ewy Minge na Paris Fashion Week, po prawej: Zuri Mesica

Ewa Minge i Zuri Mesica planują ślub

W rozmowie z Jastrząb Post, Ewa Minge przyznała, że Zuri Mesica jest dla niej bardzo ważną osobą w życiu. Biżuteryjny potentat został porównany pieszczotliwie do „diamentu”:

Najpiękniejsze diamenty są bardzo głęboko w ziemi, więc jeśli coś spotykasz na ulicy to jest bardzo powierzchowne. Ta nasza najpiękniejsza miłość musi być z jakimiś tam przeszkodami wydobywana z ziemi, na szczęście nie są to jakieś przeszkody niemoralne i nieetyczne, i nie do pokonania. Ale wierzę, że w końcu będziesz bawiła się na moim weselu

A jak będzie wyglądał ślub Ewy Minge i Zuri Mesica? Projektanta przyznała, że ma już pomysł. Podczas ceremonii druhnami będą jej… trzej „byli partnerzy”. Co więcej, wystąpią w sukienkach jej projektu. Z kolei drużbami będą przyjaciółki, które założą białe garnitury. Ewa Minge nie ukrywa, że w tym ważnym dniu chciałaby, aby u jej boku pojawiła się Agnieszka Jastrzębska:

Będziesz jednym z pierwszych zaproszonych gości od zawsze. Ja nie wiem czy ty wiesz, że druhnami na moim ślubie będzie moich trzech ważnych w moim życiu partnerów, nie moich, poślubionych. Oni mają to zapowiedziane. Oni byli na premierze mojej książki, stali koło mnie i wszyscy pytali się, kim są ci trzej panowie, ja mówiłam, że to moi ex. Oni będą druhnami, nie drużbami. A wszystkie moje przyjaciółki z tobą włącznie w czarnych albo białych garniturach, a chłopaki w niebieskich sukienkach.

Pozostając w temacie ślubu, nie mogło zabraknąć pytania o suknię ślubną Ewy Minge:

Ja nigdy nie mam planów na żadną sukienkę, powstaje to prosto spod ołówka.

Cała rozmowa z Ewą Minge o Zurim Mesica, pokazie mody w Paryżu, najbliższej przyjaciółce i sukcesie książki „Życie to bajka” w materiale wideo.

Zuri Mesica i Ewa Minge w Paryżu. Nowy partner Ewy Minge jest milionerem. Na zdjęciu: Ewa ma koszylke ręcznie malowana haute couture Eva Minge

Zuri Mesica i Ewa Minge w Paryżu. Nowy partner Ewy Minge jest milionerem. Na zdjęciu: Ewa ma koszylke ręcznie malowana haute couture Eva Minge


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×