NewsyW Eurowizji Junior wystąpił jeszcze jako chłopiec. Teraz pokazał zdjęcie ze szpitala i poinformował o zmianie płci

W Eurowizji Junior wystąpił jeszcze jako chłopiec. Teraz pokazał zdjęcie ze szpitala i poinformował o zmianie płci

Maxime Albertazzi zmieniła płeć
Maxime Albertazzi zmieniła płeć
Elwira Szczepańska
13.11.2022 07:00, aktualizacja: 13.11.2022 18:12

Konkurs Eurowizji Junior 2018 organizowany w Mińsku był dla Polaków bardzo udany. To właśnie wtedy Roksana Węgiel zdobyła nie tylko pierwsze miejsce, ale także międzynarodową sławę. Jednym z jej konkurentów był Max Albertazzi, który reprezentował Holandię. Chłopiec wystąpił wtedy z piosenką Samen, którą zaśpiewał w duecie z Anne Buhre.

Chociaż para wtedy nie wygrała, to zdobyła serca widzów i zyskali wielu fanów. To właśnie im Max najpierw oznajmił, że jest transpłciowy, a teraz poinformował, że dokonał korekty płci.

Wystąpiła na Eurowizji Junior jeszcze jako chłopiec, teraz pokazała się po korekcie płci. Co opublikowała Maxime Albertazzi?

Maxime dokonała coming outu dwa lata po finale konkursu Eurowizji Junior, gdzie wystąpiła jeszcze jako Max. Wówczas podzieliła się z fanami na Instagramie informacją, że jest osobą transpłciową.

Trudno mi napisać ten post, ale w końcu jestem gotowy, aby powiadomić świat! Jestem transseksualistą, co oznacza, że ​​urodziłem się w niewłaściwym ciele. Ostatnio dużo myślałem i wreszcie doszedłem do wniosku, że nie czuję się chłopcem. Przy tak wielu obserwatorach i programach, które zrealizowałem, wydawało mi się jeszcze trudniej powiedzieć światu, wiedząc, że moja „przeszłość” pozostanie w Internecie na zawsze. Mimo to nadal bardzo się cieszę, że w końcu mogę być sobą i być częścią społeczności LGBTQ +. Będę wyglądać inaczej niż na zewnątrz, ale pozostanę taki sam w środku. Moją pasją jest wciąż muzyka i wciąż mam te same ambicje - napisała wówczas 16-letnia Maxime Albertazzi na Instagramie.

Teraz jest już pełnoletnia i pochwaliła się w sieci, że dokonała korekty płci. W końcu jej ciało jest takie, o jakim marzyła.

Zrobiłam to - powiadomiła fanów Maxime Albertazzi.

Pod zdjęciem ze szpitala Maxime otrzymała mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia.

Maxime Albertazzi
Maxime Albertazzi
Maxime Albertazzi
Maxime Albertazzi
Maxime Albertazzi
Maxime Albertazzi
Maxime Albertazzi jeszcze jako Max na Eurowizji w 2018 roku
Maxime Albertazzi jeszcze jako Max na Eurowizji w 2018 roku
Maxime Albertazzi po korekcie płci
Maxime Albertazzi po korekcie płci
Maxime Albertazzi
Maxime Albertazzi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także