NewsyWyrośli jak na drożdżach! Tak wyglądają teraz dzieci Kulczyk i Lubomirskiego. Jeremi to przystojniacha jak się patrzy

Wyrośli jak na drożdżach! Tak wyglądają teraz dzieci Kulczyk i Lubomirskiego. Jeremi to przystojniacha jak się patrzy

Jak wyglądają dzieci Kulczyk i Lubomirskiego-Lanckorońskiego? (fot. KAPiF)
Jak wyglądają dzieci Kulczyk i Lubomirskiego-Lanckorońskiego? (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

29.05.2024 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Kulczyk i książę Jan Lubomirski-Lanckoroński doczekali się dwojga dzieci. Jeremi i Weronika w mgnieniu oka wyrośli na dwójkę poważnych młodych ludzi. Jak teraz wyglądają?

Dominika Kulczyk i książę Jan Lubomirski-Lanckoroński byli ze sobą w związku małżeńskim przez 12 lat, od 2001 do 2013 roku. Cała Polska śledziła ich długie arystokratyczne małżeństwo. Koniec końców miłość nie wytrzymała próby czasu. Owocem uczucia była jednak dwójka dzieci, Jeremi i Weronika. Z uwagi na ich dobro, niegdysiejsi zakochani utrzymują ze sobą dobre relacje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czym zajmują się teraz dzieci Kulczyk i Lubomirskiego?

Dzieci pary wyrosły w okamgnieniu. 20-letni Jeremi uczęszcza obecnie na prestiżową zagraniczną uczelnię i osiąga tam swoje pierwsze sukcesy. Jako pilny student kierunku zarządzania ma nawet okazję liznąć świata swojego przyszłego zawodu dzięki zaangażowaniu rodziny.

16-letnia Weronika na ten moment nie ma jeszcze żadnych konkretnych celów w życiu, podobnie jednak jak brat skupia się na edukacji.

Jeremi Kulczyk-Lubomirski to niezły przystojniak

Podczas 13. edycji wręczenia nagród Polskiej Rady Biznesu na widowni dojrzeć można było dzieci Dominiki Kulczyk i księcia Lubomirskiego. Ciężko zaprzeczyć, że w ciągu tych kilkunastu lat w błyskawicznym tempie się zmienili. 20-latek z pewnością skradł niejedno serce, w szczególności w momencie, gdy wyszedł na scenę jako wręczający statuetkę. Popatrzcie zresztą sami!

Dzieci Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego, Igor i Weronika (fot. KAPiF)
Dzieci Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego, Igor i Weronika (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także