NewsySylwia Madeńska miała wypadek. Wylądowała w szpitalu. Jest unieruchomiona na kilka tygodni.

Sylwia Madeńska miała wypadek. Wylądowała w szpitalu. Jest unieruchomiona na kilka tygodni.

Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska
Krystyna Miśkiewicz

27.03.2020 10:05, aktual.: 27.03.2020 16:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Madeńska popularność zyskała dzięki udziałowi w Love Island. Wyspa Miłości. Program nie tylko przyniósł jej rozpoznawalność, ale także prawdziwą miłość. W randkowym show poznała Mikołaja Jędruszczaka. Zakochani przetrwali pierwsze poważne kryzysy i do dziś tworzą zgrany duet. Prywatnie Sylwia jest absolwentką finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Warszawskim, jednak jej największą pasją jest taniec.

Sylwia Madeńska w Tańcu z Gwiazdami

Ogromna popularność zaprowadziła ją na parkiet Tańca z Gwiazdami. Wystąpiła w nim nie jako gwiazda, ale partnerka taneczna swojego chłopaka, Mikołaja, który jest zawodowym tenisistą. Para zatańczyła razem w 11. edycji show Polsatu. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa program został zawieszony, a jego emisja przeniesiona do jesiennej ramówki. Wystarczyły jednak dwa odcinki, by utwierdzić się w przekonaniu, że Madeńska i Jędruszczak tworzą zgrany duet.

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak - Taniec z gwiazdami 11
Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak - Taniec z gwiazdami 11

Sylwia Madeńska miała wypadek

Mimo że treningi do programu się nie odbywają, to tancerze nie próżnują. Mikołaj i Sylwia, aby być w formie po wznowieniu tanecznej rywalizacji, nadal trenowali. Podczas jednej z lekcji tancerka złamała nogę. Na początku chciała zbagatelizować kontuzję, jednak w szpitalu okazało się, że sprawa jest poważna. O wszystkim opowiedziała na Instastory.

Człowiek chciał być fit i chyba trochę przesadził. Niestety mam złamanie w stawie skokowym, cały dzień spędziliśmy na SOR-ze, niestety podczas biegania na schodach bardzo krzywo stanęłam i poszliśmy na ten SOR tylko dlatego, ponieważ nie było kolejki. Ogólnie chcieliśmy zbagatelizować problem – powiedziała.
Sylwia Madeńska złamała nogę
Sylwia Madeńska złamała nogę

Złamanie okazało się dosyć skomplikowane i Sylwia może mieć unieruchomioną nogę nawet do 6 tygodni.

Ortopeda jak zobaczył moją kostkę i opuchliznę powiedział, że to pewnie nie będzie nic złego, że to żyła pękła, stąd ta opuchlizna i zostałam skierowana na rentgen. Tam wyszło złamanie kości bocznej stawu skokowego. Jak mi ortopeda powiedział, że zakładamy gips to się zaśmiałam, bo miałam wrażenie, że on żartuje. Wstępnie mam gips na 4-6 tygodni.

Sylwia przyznała, że myśli pozytywnie, a jej największym wsparciem w tej sytuacji jest Mikołaj, który wyręcza ją we wszystkich domowych obowiązkach.

Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – Polsat, wiosenna ramówka 2020
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – Polsat, wiosenna ramówka 2020
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – pokaz Susan Swimwear
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak – pokaz Susan Swimwear
Sylwia Madeńska złamała nogę
Sylwia Madeńska złamała nogę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także