Jestem bardzo wymagająca, bardzo cenię jakość, nie pozwalam sobie na kaprysy. Jestem dziwolągiem. Nawet agent mój doradził mi ostatnio, że musi zmienić mój kontrakt odnośnie wyposażenia garderoby. Bo jest za prosta. Że jak są cztery elementy to wygląda niepoważnie. Poprosiłam żeby była cisza, żeby nie można mnie było podglądać przez okna, żeby była woda i żeby mi nie było zimno
Magda Mołek drążyła temat i pytała o jedzenie. Co z kawiorem i szampanem? Wszak wiadomo nie od dziś, że prawdziwa gwiazda powinna mieć zapewnione te dwa przysmaki...
Nie lubię słonego smaku, więc kawior nie. Szampan chętnie, ale jeśli ktoś mnie poczęstuje, sama nie kupuję. Ciasta uwielbiam domowe, można mnie oszukać dobrym jedzeniem
To tylko potwierdza jak normalną gwiazdą jest Edyta Górniak.