NewsyWszystkie pierścionki zaręczynowe Jennifer Lopez. Co jeden, to bardziej spektakularny. Ich wartość? Miliony dolarów

Wszystkie pierścionki zaręczynowe Jennifer Lopez. Co jeden, to bardziej spektakularny. Ich wartość? Miliony dolarów

Jennifer Lopez - pierścionki zaręczynowe
Jennifer Lopez - pierścionki zaręczynowe
Elwira Szczepańska
02.06.2023 17:20

Jennifer Lopez ma na swoim koncie wiele romansów, w tym trzy małżeństwa i trzy zaręczyny. Została zatem obdarowana sześcioma pierścionkami zaręczynowymi od swoich byłych kochanków i obecnego męża, Bena Afflecka.

Przypominamy partnerów gwiazdy i prezentujemy jej spektakularną biżuterię zaręczynową.

Jennifer Lopez i Ojani Noa - pierwszy mąż gwiazdy

Pierwsze małżeństwo Lopez było niemałym zaskoczeniem dla jej fanów. W trakcie pracy nad filmem Selena zakochała się w Ojanim Noa, pisarzu kubańskiego pochodzenia. Para wzięła ślub w lutym 1997 roku, jednak ich międzynarodowy związek nie przetrwał próby czasu i rozwiedli się niecały rok później.

Ojani wręczył ukochanej pierścionkiem z brylantem o wartości 100 000 USD.

Jennifer Lopez i Ojani Noa
Jennifer Lopez i Ojani Noa

Jennifer Lopez i Cris Judd - drugi mąż gwiazdy

Jennifer Lopez po raz pierwszy zwróciła uwagę na Crisa Judda w trakcie pracy nad teledyskiem do piosenki Love Don’t Cost a Thing i we wrześniu 2001 roku wzięli ślub. Niestety już w czerwcu 2002 roku ich małżeństwo rozpadło się, a rozwód sfinalizowano w 2003 roku.

Ślub odbył się po tym, jak choreograf podarował wybrance pierścionek zaręczynowy z brylantem o szlifie szmaragdowym o wartości prawie 100 000 dolarów.

Jennifer Lopez i Cris Judd
Jennifer Lopez i Cris Judd

Jennifer Lopez i Ben Affleck - pierwsze zaręczyny

Jennifer Lopez poznała swojego trzeciego narzeczonego, Bena Afflecka, podczas wspólnej pracy nad filmem Gigli z 2003 roku. Mimo że gwiazdor oświadczył się 6,1-karatowym różowym diamentem, pierścionkiem od Harry'ego Winstona o wartości 2,5 miliona dolarów, odwołali swoje plany ślubne zaledwie cztery dni przed ceremonią w styczniu 2004 roku.

Jennifer Lopez i Ben Affleck - pierwsze zaręczyny
Jennifer Lopez i Ben Affleck - pierwsze zaręczyny

Jennifer Lopez i Marc Anthony - trzeci mąż gwiazdy

Po rozstaniu z Benem w 2004 roku Jennifer uzdrowiła swoje złamane serce, przenosząc uczucia na Marka Anthony'ego. Po zaledwie sześciu miesiącach randkowania poszli do ołtarza. Słynny piosenkarz poprosił wybrankę o rękę, ofiarując jej 8,5-karatowy niebieski diament o szlifie poduszkowym o wartości około 4 milionów dolarów.

Mimo że rozwiedli się 10 lat później - w 2014 roku, są dumnymi rodzicami bliźniąt, Maxa i Emme i mają jedną z najlepszych relacji rodzicielskich w Hollywood.

Jennifer Lopez i Marc Anthony
Jennifer Lopez i Marc Anthony

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - zaręczyny

Kiedy w 2019 roku Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ogłosili zaręczyny, chyba wszyscy mieli nadzieję, że to miłość, na którą Jennifer czekała. Na Instagramie obojga nie brakowało uroczych wspólnych zdjęć i filmów, jednak i ta relacja nie przetrwała.

A-Rod wręczył J.Lo klasyczny diament o szlifie szmaragdowym z prostym, ale eleganckim mocowaniem. Brandon Hill ze Steve Quick Jewellery powiedział w USWeekly, że: Diament wygląda na około 15 karatów i jest bezbarwny o najwyższej czystości.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugie zaręczyny

Jennifer Lopez i Ben Affleck ponownie są razem, a media właśnie obiegły wieści, że na palcu gwiazdy pojawił się nowy pierścionek zaręczynowy. Aktor oświadczył się po raz drugi. W filmie opublikowanym na On the JLo  piosenkarka błysnęła pięknym zielonym kamieniem.

Nowy pierścionek wydaje się być około 5-6-karatowym fantazyjnym zielonym diamentem o szlifie poduszkowym z białymi diamentowymi kamieniami bocznymi. W rzeczywistości jest to pierścionek w bardzo podobnym stylu do pierwszego pierścionka zaręczynowego, który Ben wręczył ukochanej - mówi Olivia Landau.
Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugie zaręczyny
Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugie zaręczyny

Tym razem związek znalazł finał przed ołtarzem.

 • Ślub Jennifer Lopez i Marc Anthony 25 lipca 2017
 • Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem
 • Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razemJun 02, 2003; Los Angeles, CA, USA; Actors JENNIFER LOPEZ as Ricki and BEN AFFLECK as Larry Gigli star the romantic crime comedy 'Gigli' directed by Martin Brest. Mandatory Credit: Photo by Columbia Pictures /ZUMA Press. (©) Copyright 2003 by Courtesy of Columbia Pictures
 • Jennifer Lopez i Ojani Noa
 • Jennifer Lopez i Ojani Noa
 • Ben and Jen at Red Sox Yankees Game
 • Jennifer Lopez - MET Gala 2008
 • Zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
 • Jennifer Lopez i Ojani Noa
 • Jennifer Lopez i Cris Judd
 • Jennifer Lopez i Cris Judd
 • Jennifer Lopez ponownie poślubi Marca Anthony'ego
[1/12] Ślub Jennifer Lopez i Marc Anthony 25 lipca 2017
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także