NewsyNiezręczny moment w programie "Magia Nagości". Zobaczył, z kim chciał umówić się na randkę i zaniemówił

Niezręczny moment w programie "Magia Nagości". Zobaczył, z kim chciał umówić się na randkę i zaniemówił

Magia Nagości - produkcja odwołała premierę
Magia Nagości - produkcja odwołała premierę
Krystyna Miśkiewicz
20.06.2023 09:18, aktualizacja: 06.07.2023 16:10

"Magia Nagości" to kontrowersyjne randkowe show, które zdobyło popularność na całym świecie. W programie uczestnicy wybierają swojego partnera wyłącznie na podstawie jego nagiego ciała, co wzbudza wiele emocji i dyskusji. Mimo, że przed telewizorami zasiadają liczne tłumy, nie wszyscy są zachwyceni pomysłem, a w mediach pojawia się wiele krytycznych opinii na jego temat.

Uczestnicy programu decydują się na udział, choć trzeba pokazać swoje ciało w pełnej krasie przed kamerami. Inni uczestnicy, obserwując kolejne części ciała, decydują, czy chcą umówić się z daną osobą na randkę. Dopiero na samym końcu mogą zobaczyć twarz swojego wybranka lub wybranki.

Z tego powodu każdy odcinek "Magii Nagości" przyciąga ogromne zainteresowanie fanów. Program doczekał się również polskiej edycji, emitowanej na Zoom TV. W jednym z odcinków doszło do sporej wpadki. Kogo w kabinie zobaczył uczestnik?

Krępujący moment w programie Magia Nagości. Kogo zobaczył uczestnik?

Magia Nagości zyskała już sobie wiernych fanów, którzy od pierwszych odcinków śledzą to, co dzieje się na ekranie. Nie brakuje oczywiście pikantnych momentów. Jakiś czas temu doszło do bardzo zabawnej wpadki. W związku z tym, że osoby wybierające kandydata na randkę robią to jedynie na podstawie nagich ciał, nie znają tożsamości pozostałych uczestników.

Jeden z mężczyzn, biorących udział w brytyjskiej edycji programu bardzo się zdziwił, gdy na sam koniec zobaczył, kto znajduje się w jednej z kabin. Okazało się, że Jack, który postanowił wybrać się na randkę, ujrzał swojego kolegę z pracy. To właśnie z nim chciał się umówić. Jak panowie zareagowali na swój widok?

Całą sytuację opisał portal o2.pl. Gdy uczestnicy zobaczyli swoje twarze, najpierw zaniemówili, a później wybuchnęli głośnym śmiechem i nie ukrywali, że są kolegami. Okazało się, że razem pracują jako performerzy w Londynie. Wybierający, nie sądził, że stanie przed nim nagi kolega z pracy.

Okazuje się, że miłość była na wyciągnięcie ręki, a panowie zdecydowali się na randkę dopiero po programie.

Kara dla "Magii nagości"
Kara dla "Magii nagości"
Magia Nagości
Magia Nagości
Magia Nagości - produkcja odwołała premierę
Magia Nagości - produkcja odwołała premierę
Magia Nagości - produkcja odwołała premierę
Magia Nagości - produkcja odwołała premierę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także