Wiemy, że o gustach się nie dyskutuje, jednak czasami stylizacje gwiazd aż proszą się o komentarz. Ostatnio aktorka pojawiła się w nietypowej dla siebie stylizacji. Założyła okropną, żółtą, bluzę oversize, do której dobrała bordowe botki. Angelina Jolie nie założyłaby nigdy takich ciuchów! Marion do tej pory też pojawiała się raczej w eleganckich stylizacjach.
Skąd nagle taka wpadka i brak gustu? Mamy nadzieję, że Marion zobaczy swoje zdjęcia w sieci i nigdy już tak nie zaryzykuje.