Niestety, przyszedł czas pożegnania. Wojciech we wzruszającym wpisie na Instagramie podziękował fanom za piękny czas w AS Roma:
Właśnie zdałem sobie sprawę, ze czerwiec dobiegł końca i nie jestem już zawodnikiem Romy. Dwa lata reprezentowania tego klubu dały mi mnóstwo radości i powodów do dumy. Nie jestem w stanie podziękować za otrzymaną szansę, sztabowi szkoleniowemu za to że pomógł mi dojrzeć jako piłkarzowi, moim kolegom za wszystkie wspaniałe chwile które dzieliliśmy i kibicom którzy zawsze okazywali mi wielkie wsparcie i stali murem za drużyną. Dziękuję Wam, forza Roma!
Wojtek wraca teraz do swojego macierzystego klubu - Arsenalu Londyn, w którym gra od 2007 roku! Może go jeszcze gdzieś wypożyczą…