NewsyWojciech Mann szczerze o SuperSTARCIU

Wojciech Mann szczerze o SuperSTARCIU

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Ewelina Buchnajzer

28.10.2014 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie spodziewał się, że program przybierze taką formę

Udział Wojciecha Manna w programie SuperSTARcie wywołał duże zdziwienie.

Dziennikarz wielokrotnie był zapraszany do udziału w talent show, by podjął się roli jurora, ale zawsze odrzucał tę propozycje twierdząc, że to nie jego bajka.

W końcu Telewizji Polskiej udało się go namówić do występu w SuperSTARciu,  ale okazuje się, że Mann trochę żałuje tej decyzji, ponieważ inaczej wyobrażał sobie ten program.

Zasiadając w jury "Superstarcia", zadaję sobie pytanie, czy wygląda to tak, jak sobie wyobrażałem w momencie, gdy program ruszył. I nie do końca tak jest. Myślałem, że większy nacisk położy się na muzykę, a mniejszy na show. Ale rozumiem, że widownia wymaga, by się błyskało, migało i świeciło. Dziś wszyscy są do takiej realizacji przyzwyczajeni. Podejrzewam, że gdybym zrobił program po mojemu, zainteresowałoby się nim wąskie grono odbiorców - mówi Mann.

Wytłumaczył, co go skłoniło do podjęcia takiej decyzji. Okazuje się, że Mannowi zależało na tym, by nie oceniać amatorów.

Fakt, że nie oceniam amatorów, był jednym z głównych powodów, dla których rozważyłem tę propozycję "na tak". Wiąże się z tym pewna trudność, ponieważ uczestników w większości przypadków znam. Mówienie im w oczy, czy mi się coś podoba, czy nie, jest bardziej krepujące niż w przypadku kogoś dopiero zaczynającego - dodaje w rozmowie z Onetem.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także