Newsy"Wkręceni w randkę" nowym hitem TVP. Prowadzącą została była gwiazda TVN-u!

"Wkręceni w randkę" nowym hitem TVP. Prowadzącą została była gwiazda TVN‑u!

Prowadzące TVN
Prowadzące TVN
Zuza Maciejewska

14.08.2019 10:21, aktual.: 14.08.2019 18:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja Polska dba o to, by przyciągnąć nowych widzów. Dlatego wprowadza nowe formaty, które mają zapewnić oglądającym odpowiednią dawkę emocji. Tych z pewnością brakować nie będzie w trakcie show Wkręceni w randkę, które na antenie zadebiutuje późną jesienią.

Jak informują Wirtualne media wybrano już prowadzących. W tej roli sprawdzą się Anna Lucińska i Olek Sikora. Ania, zanim otrzymała tę funkcję, była jednym z gospodarzy Dzień dobry Polsko, a także wystąpiła w trzeciej edycji reality-show Agent-Gwiazdy. Sikora natomiast  dołączył do prowadzących Pytanie na śniadanie, gdzie wcześniej był reporterem.

Wkręceni w randkę - czym jest?

Wkręceni w randkę, to polski odpowiednik formatu Matchmakers. Na czym polega? Na tym, że uczestnicy biorą udział w randkach, za których organizacje odpowiadają ich przyjaciele. Dopiero po którymś spotkaniu z kolei, dowiadują się, że spotkania są zaaranżowane. W show mogą wziąć udział osoby pełnoletnie:

Jeśli twój przyjaciel bezskutecznie szuka miłości, a każda kolejna randka to klapa, oddaj jego los w nasze ręce! Jest tylko jeden warunek. Musisz dochować tajemnicy, nie możesz mu pisnąć o tym ani słowa i pozwolić nam działać! Przygotujemy dla niego randkę o której usłyszą przyszłe pokolenia - podkreślano w zapowiedzi.

Show na antenie TVP pojawi się późną jesienią. W pierwszym etapie zostanie wybranych maksymalnie 100 osób, spośród których zostanie 22 uczestników. Castingi prawdopodobnie potrwają do końca października. Emisja programu odbędzie się więc najwcześniej późną jesienią.

  • Anna Lucińska – Serce nie sługa, premiera filmu
  • Anna Lucińska - jesienna ramówka TVN Style
  • Anna Lucińska – pokaz Roberta Kupisza LATINA (2018)
  • Anna Lucińska i chwilowa metamorfoza
  • Monika Zamachowska i Olek Sikora prowadzącymi Pytanie na śniadanie
  • Olek Sikora nową gwiazdą TVP
  • Anna Lucińska i chwilowa metamorfoza
  • Anna Lucińska i chwilowa metamorfoza
  • Aleksander Sikora zastąpił Tomka Kammela
[1/9] Anna Lucińska – Serce nie sługa, premiera filmu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także