Rafał Jonkisz podjął kolejną ważną decyzję w swoim życiu. Mister Polski przeprowadza się do Warszawy. Do tej pory mieszkał w Rzeszowie. Jako Mister Polski spadło na niego wiele zawodowych zobowiązań, dlatego łatwiej mu będzie spełniać je będąc na miejscu czyli w stolicy. Prosi fanów o pomoc z znalezieniu mieszkania:
POSTANOWIONE ! PRZEPROWADZAM SIĘ DO WAWY ! W ZWIĄZKU Z TYM POSZUKUJĘ MIESZKANIA ! MOŻE KTOŚ POMOŻE MI COŚ ZNALEŹĆ ? (...) Wszystko stawiam na jedną kartę, pakuję się i kierunek Warszawa. Zgadałem się z kolegą, który też przeprowadza się do stolicy, więc poszukujemy mieszkania do wynajęcia od 27.01, czyli praktycznie od zaraz. Interesuje nas centrum, 3 pokoje i w miarę przyzwoite warunki.
Dodaje również, że jest bezproblemowym lokatorem:
Bardzo chciałbym już mieć etap poszukiwania mieszkania za sobą i zająć się pracą i nowymi projektami. Nie piję alkoholu, nie palę papierosów, nie imprezuję, dbam o porządek, nie mam innych nałogów :-) Jednym słowem - najemca prawie idealny :-)
Chcielibyście mieć takiego współlokatora?