NewsyWielki sukces Margaret. W filmowym hicie zastąpi zdobywcę Oscara

Wielki sukces Margaret. W filmowym hicie zastąpi zdobywcę Oscara

Jean Dujardin
Jean Dujardin
15.11.2023 10:44

Margaret to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która wielokrotnie pokazywała, że odnajduje się w wielu muzycznych stylach. Nieobce są jej także inne projekty. Była jurorką "The Voice of Poland" i użyczyła swojego głosu postaci Gradobitki w bajce "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski". Teraz kolejny raz wzięła udział w produkcji filmowej.

Margaret dostała angaż do filmowego hitu. Wokalistka pojawi się w "Pieśniach wielorybów"

Margaret po raz kolejny miała okazję pracować przy filmie. I to nie byle jakim, przyrodnicza francuska produkcja "Pieśni wielorybów" cieszy się ogromnym zainteresowaniem i bije rekordy popularności we Francji. W oryginalnej wersji jako lektora mogliśmy usłyszeć laureata Oscara Jeana Dujardina znanego z "Artysty". W polskiej wersji zastąpi go właśnie polska piosenkarka.

Wielkimi krokami zbliża się premiera prawdziwego przyrodniczego blockbustera. "Pieśni wielorybów" trafią do kin 29 grudnia, a za polską narrację filmu odpowiedzialna jest Margaret, zastępując w tej roli nagrodzonego Oscarem Jeana Dujardina, który był głosem francuskiego oryginału. Piosenkarka nagrała całą narrację, sprawdzając się w zupełnie nowej roli — czytamy na stronie dystrybutora filmu.

Rola lektorki była dla wokalistki z pewnością sporym wyzwaniem, zwłaszcza że musiała zmierzyć się z oryginałem, w którym brał udział gwiazdor kina.

Margaret zrobi karierę w filmie? Dostała angaż do francuskiego hitu

Kto wie, być może rola lektorki "Pieśni wielorybów" otworzy Margaret bramę do kolejnych produkcji filmowych. Piosenkarka najwyraźniej jednak nie myśli o zmianie profesji. Najnowsza płyta 32-latki, "Siniaki i cekiny", została zapowiedziana na 2024 rok. Fani niecierpliwie czekają na kolejny krążek artystki po trzech latach przerwy od albumu "Maggie Vision". Być może jednak Margaret potrafiłaby połączyć karierę muzyczną z innymi projektami tak, jak zrobiła to teraz.

Margaret
Margaret
Margaret (fot. EastNews)
Margaret (fot. EastNews)
Margaret
Margaret
Margaret z uszami elfa i w czerwonych włosach
Margaret z uszami elfa i w czerwonych włosach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także