NewsyTo już dziś! Wielki Mecz Marcin Gortat kontra Wojsko Polskie! Z żołnierzami zmierzą się ulubieńcy polskiego show-biznesu!

To już dziś! Wielki Mecz Marcin Gortat kontra Wojsko Polskie! Z żołnierzami zmierzą się ulubieńcy polskiego show-biznesu!

Wielki Mecz Marcin Gortat kontra Wojsko Polskie 2018
Wielki Mecz Marcin Gortat kontra Wojsko Polskie 2018
Elwira Szczepańska
21.07.2018 09:00

21 lipca odbędzie się kolejny Wielki Mecz Marcin Gortat kontra Wojsko Polskie 2018. Jedyny Polak, który gra w amerykańskim NBA znów zbierze na parkiecie kwiat polskiego show-biznesu i wystawi go przeciwko drużynie złożonej z zawodowych żołnierzy. Charytatywny mecz odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie o godzinie 15:00.

To będzie siódme spotkanie znanych i lubianych z żołnierzami. Do tej pory drużyna Marcina, w trakcie sześciu spotkań, wygrała z Wojskiem Polskim aż 4 razy! Czy siódmy raz będzie równie szczęśliwy? Bardzo możliwe, bo skład jest w tym roku naprawdę imponujący. Kto zagra u boku Gortata przeciwko wojskowym? Na parkiecie, w pogoni za piłką i punktami, pojawią się największe polskie gwiazdy.

W tym roku zagrają: Joanna Liszowska, Julia Wieniawa, Antek Królikowski, Kuba Wesołowski, Katarzyna Dziurska, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Adam Waczyński, Karol Bielecki, Konrad Bukowiecki, Damian Janikowski, Mariusz Wlazły, Paweł Fajdek, Karolina Kowalkiewicz i Łukasz Fabiański.

Wielki mecz Marcin Gortat kontra Wojsko Polskie 2018. Siostry Radwańskie zagrają z Gortatem

W ostatnim możliwym momencie do ekipy dołączyły też obie piękne siostry Radwańskie!

Cieszę się, że po raz pierwszy w mojej drużynie będę mógł powitać Agnieszkę Radwańską. Aga z pewnością udowodni, że koszykówka jest kolejną dyscypliną sportową, w której świetnie sobie poradzi. Na parkiecie może będzie mogła liczyć nie tylko na moje wsparcie, ale także na siostrzaną pomoc. Ponownie w meczu weźmie udział Ula Radwańska, która jest zawsze bardzo mocnym zawodnikiem - wyjawił Marcin

Pozostaje tylko czekać do 15:00!

  • Filip Chajzer - mecz Marcin Gortat vs Wojsko Polskie 2016
  • Anna Lewandowska na meczu Gortat vs. Wojsko Polskie
  • Anna Lewandowska na meczu Gortat vs. Wojsko Polskie
Fot. ons
  • Antoni Macierewicz wygwizdany przez kibiców podczas charytatywnego meczu Gortat Team - Wojsko Polskie
  • Wielki mecz Gortat Team - Wojsko Polskie!
  • Paula Tumala - mecz Marcin Gortat vs Wojsko Polskie 2016
  • Anna Lewandowska na meczu Gortat vs. Wojsko Polskie
Fot. ons
  • Wielki mecz Marcin Gortat kontra Wojsko Polskie
  • Wielki mecz Gortat Team - Wojsko Polskie!
  • Piotr Gruszka - mecz Marcin Gortat vs Wojsko Polskie 2016
[1/10] Filip Chajzer - mecz Marcin Gortat vs Wojsko Polskie 2016
Zobacz także