NewsyStanisława Ryster ostro o zmianach w TVP. Ikona TVP ma mnóstwo zastrzeżeń

Stanisława Ryster ostro o zmianach w TVP. Ikona TVP ma mnóstwo zastrzeżeń

Stanisława Ryster o powrocie Wielkiej Gry
Stanisława Ryster o powrocie Wielkiej Gry
Ewelina Buchnajzer

08.02.2016 11:19, aktual.: 08.02.2016 11:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe władze TVP skupiają się na powrotach programów sprzed lat. Już zapowiedziały, że ponownie na antenie zobaczymy takie szlagiery jak: Pegaz, Sonda czy Warto rozmawiać.

Teraz przymierzają się do kolejnego wznowienia. Tym razem na tapetę wraca Wielka gra, kultowy teleturniej prowadzony przez Stanisławę Ryster. Informację potwierdził Maciej Chmiel, kierownik TVP2:

Chętnie zobaczyłbym odświeżoną "Wielką Grę". Rozmawiałem już z panią Stanisławą Ryster i z przyjemnością widziałbym ją jako uczestniczkę tego projektu - powiedział

Co na to gospodyni programu? O to postanowił ją zapytać tygodnik Twoje Imperium. Okazuje się, że Stanisława Ryster wcale nie ma zamiaru ponownie zasiąść na fotelu gospodyni. Wręcz przeciwnie - jest zniesmaczona propozycją i nowym formatem, który miałaby przyjąć Wielka gra.

Powiedzieli mi, że 'mieliby ochotę' na wznowienie Wielkiej Gry, ale były to rozmowy bardzo ogólne. Sęk w tym, że ja nie mam na to ochoty. Kiedy zdejmowano program z anteny, mówiono, że nie ma oglądalności. Że wiedza jest nudna i nikogo nie obchodzi. Za chwilę znowu będzie to samo. Albo gorzej. Teraz w telewizji wszystko musi latać, biegać. Im bardziej rozprasza się widza, tym lepiej... Nie, ja w tym paluszków maczać nie zamierzam

To stanowisko prowadzącej może pokrzyżować plany TVP. Wiadomo przecież, że jeśli Wielka gra miałaby powrócić to tylko z udziałem Stanisławy Ryster.

 To  było całe moje życie zawodowe! Sama wybrałam nawet czołówkę muzyczną, towarzyszącą teleturniejowi. Teraz ta czołówka miałaby zwiastować popłuczyny po "Wielkiej Grze"
Edward Lutczyn i Stanisława Ryster
Edward Lutczyn i Stanisława Ryster
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także