Ewa Kasprzyk jako prostytutka w bardzo kontrowersyjnym teledysku dla dorosłych [wideo] - Jastrząb Post
Wirtualna Polska

Ewa Kasprzyk jako prostytutka w bardzo kontrowersyjnym teledysku dla dorosłych [wideo]

Wirtualna Polska

Ewa Kasprzyk wcieliła się w kilka ról w teledysku Sławomira do piosenki „Magiera”. Aktorka zagrała tam między innymi prostytutkę. W klipie widzimy też Krzysztofa Kiersznowskiego, Lecha Dyblika oraz Witolda Dębickiego. Słowa są bardzo kontrowersyjne i co wrażliwszym na pewno nie wpadną w ucho. Artysta tak tłumaczy całą konwencję dzieła.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Teledysk jest dobrą okazją, by porozmawiać o dystansie do siebie, kryzysie męskości i o tym jak mężczyźni postrzegają kobiety (3 kreacje Ewy Kasprzyk). Zdjęcia do klipu odbyły się w polskiej wsi Konina oraz za granicą, a budżet klipu przekroczył 15 000 dolarów – napisał o klipie Sławomir.

Zobaczcie teledysk i oceńcie. Zdjęcia do klipu były kręcone nie tylko w Polsce. Muzyka wpada w ucho, ale teledysk i słowa raczej dla widzów dorosłych. I to po 24:00.

Zobacz: Ewa Kasprzyk płacze i nie może spać, bo… cały czas tańczy. Zobaczcie jej ostatnie przygotowania z Janem Klimentem [wideo]


Komentarze

  • Gośćmanuela pisze:

    Sławomir tą piosenką zepsuł sobie csłą reputacje. Poniżył się do ostateczności wydobywając ze swoich ust ten tekst. Wstyd.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×