Ania Wyszkoni bez makijażu, z dziećmi i we własnym mieszkaniu – najbardziej intymny teledysk w Polsce [VIDEO]

Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni jest czarnym koniem tej edycji „Tańca z gwiazdami”, dlatego też idąc za ciosem postanowiła wypuścić nowy teledysk promujący jej ostatnią płytę. Piosenkarka zdecydowała się na utwór Biegnij przed siebie, w którym ujawnia wiele rodzinnych tajemnic. Po raz pierwszy pokazuje dzieci i swoje mieszkanie. To bardzo intymne wideo w jej dorobku artystycznym.

 

Piosenkę 'Biegnij przed siebie' napisałam z myślą o moich dzieciach, więc kiedy pojawił się pomysł zrealizowania teledysku do niej, od razu wiedziałam, że trzeba zmontować go z prywatnych filmów z Polą i Tobiaszem, które kręci się dziś przy każdej okazji zwykłym telefonem. To najbardziej osobisty tekst, jaki kiedykolwiek napisałam, a teledysk jest jego idealnym dopełnieniem. Jestem szczęśliwa i dumna z moich dzieci, dlatego postanowiłam podzielić się tym szczęściem z moimi fanami – opowiada Ania Wyszkoni.

 

Niespełna 13-letni Tobiasz to syn z małżeństwa z Adamem Pigułą (obecnie są rozwiedzeni). Ponad 2-letnia Pola to owoc związku z menedżerem Maciejem Durczakiem.

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×