Szok! Nastoletnia pasażerka motocykla zginęła na torze na Żeraniu

Tor na Żeraniu

Tor na żeraniu

Nastolatka zginęła na Warsaw Night Racing 2016

W sobotę wieczorem na torze przy ul. Jagiellońskiej podczas Warsaw Night Racing na torze zginęła 19-letnia pasażerka motocykla. Kierujący pojazdem wyjeżdżał z toru, gdy wjechał prosto w samochód. Sprawa trafiła na policję i do prokuratury.

Zdarzenie potwierdza policja, ale szczegółów nie podaje. – Zgłoszenie dostaliśmy tuż po godz. 20. Do wypadku doszło podczas zamkniętej imprezy na torze. 19-letnia pasażerka motocykla zginęła na miejscu, kierowca trafił do szpitala – potwierdza Ewa Sitkiewicz z wydziału prasowego stołecznej policji.

Kierowca motocykla miał zaledwie 21 lat. Organizatorzy szybko zamknęli tor i wydali w sprawie oświadczenie:

„Z przykrością powiadamiamy uczestników, że w trakcie wydarzenia miał miejsce wypadek, w wyniku którego Wasza koleżanka Edyta nie żyje, natomiast kolega Michał jest w szpitalu z obrażeniami nie zagrażającymi życiu. Jesteśmy pogrążeni w smutku razem z Wami. W tych ciężkich chwilach zachowajmy powagę, powstrzymajmy się od niepotrzebnych emocji wyrażanych w komentarzach. Organy Policji i Prokuratury przeprowadziły na miejscu wszelkie czynności zmierzające do ustalenia faktycznych okoliczności zdarzenia” – napisali.

W sieci pojawiły się komentarze, że do wypadku doszło podczas wyścigu na ¼ mili. Organizatorzy zaprzeczają doniesieniom.

Motocykl zderzył się z samochodem, ale nie w czasie wyścigu. Jeden z pojazdów kierował się w stronę bramy wyjazdowej z terenu imprezy – mówi Ziemowit Tomza

Dozwolona prędkość w tym miejscu to 60 km/h.

Zobacz: Wiadomości TVP przedstawiły kłamliwy obraz dotyczący spotkania Andrzeja Dudy z Barackiem Obamą. Mówi o tym… cała Ameryka!

Tor na Żeraniu

Tor na Żeraniu


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×