NewsyWersow pokazała się w stylizacji na wesele. Pięknie wyeksponowała figurę. Nie można oderwać oczu od sukienki

Wersow pokazała się w stylizacji na wesele. Pięknie wyeksponowała figurę. Nie można oderwać oczu od sukienki

Wersow i Friz na pierwszym spacerze z córeczką
Wersow i Friz na pierwszym spacerze z córeczką
Krystyna Miśkiewicz
21.07.2023 18:20, aktualizacja: 21.07.2023 19:03

Wersow, czyli Weronika Sowa to znana od lat youtuberka, która prywatnie jest ukochaną Friza. Zakochani są prawdziwymi gwiazdami w sieci, a ich kariera nieustannie się rozwija. Podobnie jest również w życiu prywatnym. Zaledwie miesiąc temu zostali oni szczęśliwymi rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka Maja.

Przyszli rodzice dosyć długo trzymali swoich fanów w niepewności i o tym, że ich rodzina się powiększy, poinformowali dopiero, gdy krągłości były już mocno widoczne.  Od kilku tygodni sprawdzają się w zupełnie nowej roli, a ich córeczka błyskawicznie stała się małą gwiazdą w sieci. Nieco po ponad miesiącu od narodzin dziewczynki para będzie miała okazję spędzić wspólnie wieczór.

Weronika i Karol wybierają się bowiem na wesele swoich przyjaciół. Gwiazda sieci postanowiła pokazać swoim fanom stylizację, którą wybrała na ten dzień. Po porodzie zachwyca figurą.

Wersow pokazała się w kreacji na wesele przyjaciół

Wersow jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Nie tylko cały czas nagrywa nowe wideo na YouTube, ale też prężnie działa na Instagramie. Okazała się niezwykle zorganizowaną mamą, ponieważ nieustannie publikuje nowe treści również na Instagramie i zdradza, jak obecnie wygląda jej dzień. Kilka ostatnich tygodni to pełne skupienie na córce, ale świeżo upieczeni rodzice postanowili przyjąć zaproszenie na wesele swoich przyjaciół.

Weronika zaledwie miesiąc po porodzie wygląda fantastycznie. Na imprezę zdecydowała się włożyć sukienkę w stylu pin up girl w odcieniu bladego różu. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Prawda, że wygląda zjawiskowo?

Wersow pokazała brzuch po porodzie

Zaledwie kilka dni wcześniej Weronika zdecydowała się dodać w sieci zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć jej brzuch po porodzie. Wyglądała fantastycznie. Tę fotografię również znajdziecie w naszej galerii.

  • Wersow w stylizacji na wesele
  • Wersow
  • Wersow
  • Wersow
  • Wersow
  • Wersow i Friz zabrali córkę do pradziadka
  • Friz i Wersow pokazali córkę
  • Wersow w stylizacji na wesele
[1/8] Wersow w stylizacji na wesele
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także