NewsyWersow zrzuciła ubrania i pokazała ciążowe krągłości. To już ostatnie chwile przed porodem. "Brzuszkowy update"

Wersow zrzuciła ubrania i pokazała ciążowe krągłości. To już ostatnie chwile przed porodem. "Brzuszkowy update"

Wersow
Wersow
Krystyna Miśkiewicz
15.04.2023 15:20

Wersow i Friz to jedna z najbardziej znanych par wśród polskich influencerów. Karierę w social mediach rozpoczęli kilka lat temu i chętnie pokazują, co się u nich dzieje. Relacjonują swoje życie w sieci, a dzieje się u nich całkiem sporo.

Obecnie są nie tylko celebrytami, ale też prowadzą swoją firmę, która co jakiś czas wypuszcza na rynek produkty spożywcze. Te błyskawicznie znikają z półek. Po pierwsze lody sygnowane logiem słynnej Ekipy ustawiały się prawdziwe tłumy, a towar dosłownie znikał z lodówek.

W ostatnim czasie przeprowadzili się też do nowej pięknej willi, ale prawdziwym przełomem będą narodziny pierwszego dziecka. Weronika i Karol kilka tygodni temu podzielili się ze swoimi fanami radosną nowiną i ogłosili, że niedługo ich rodzina się powiększy.

Wersow pokazała ciążowy brzuszek

Wersow od momentu, gdy ogłosiła ciążę chętnie pokazuje fanom, jak zmienia się jej ciało. Influencerka ma za sobą już profesjonalne sesje zdjęciowe, ale też te amatorskie. Widać, że odmienny stan bardzo jej służy i doskonale się czuje. Właśnie poinformowała fanów, że wybierają się z Frizem na 3 tygodniowy wyjazd. Wcześniej jednak postanowiła zrzucić ubranie i pokazała sporych już rozmiarów brzuszek.

Brzuszkowy update - podpisała zdjęcie.
Wersow
Wersow

Widać, że już niebawem Weronika i Karol zaczną odliczać dni do porodu. Lato spędzą już we troje. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.

Wersow i Friz zdradzili płeć dziecka

Wersow i Friz przez kilka miesięcy trzymali ciążę w sekrecie. Długo jednak nie wytrzymali z płcią dziecka. Urządzili imprezę i poprosili, aby panie przyszły ubrane na różowo, a panowie na niebiesko. Tam oznajmili, że będą mieli córeczkę. Nagranie, które udostępnili w sieci, zobaczycie poniżej.

  • Wersow jest w ciąży
  • Wersow
  • Wersow
  • Wersow
  • Wersow
  • Wersow w ciąży
  • Wersow w ciąży
  • Slider item
[1/8] Wersow jest w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także