ExclusiveWeronika Książkiewicz o wpadce na rozpoczęciu roku szkolnego syna. Jej strój był prawdziwą sensacją! "Od rana miałam czarną passę" [WIDEO]

Weronika Książkiewicz o wpadce na rozpoczęciu roku szkolnego syna. Jej strój był prawdziwą sensacją! "Od rana miałam czarną passę" [WIDEO]

Weronika Książkiewicz z synem
Weronika Książkiewicz z synem
02.09.2022 11:55, aktualizacja: 02.09.2022 16:21

2 września swoją premierą ma druga część filmu Szczęścia chodzą parami, w którym główną rolę zagrała Weronika Książkiewicz. Aktorki nie mogło zabraknąć na uroczystej premierze produkcji, która odbyła się dzień wcześniej. Gwiazda podczas promocji filmu udzieliła kilku wywiadów, w tym reporterce Jastrząb Post.

Jeszcze zanim Weronika stawiła się na planie zdjęciowym, przytrafiło się jej kilka wpadek. Podobnie było 1 września, gdy aktorka towarzyszyła swojemu synowi, 10-letniemu Borysowi, na rozpoczęciu roku szkolnego. Co takiego się wydarzyło?

Weronika Książkiewicz o wpadce na rozpoczęciu roku szkolnego syna

Książkiewicz zażartowała, że pech, jaki towarzyszył jej przy kręceniu Szczęścia chodzą parami 2, nie opuszczał jej także w dniu uroczystej premiery. Dzięki temu nie zapomniała, by stawić się na wydarzeniu:

Była czarna passa, że do końca nie było wiadomo, czy ja wejdę na plan, bo miałam takie wypadki. Ale śmiałam się, że dzisiaj od rana też miałam taką passę, że nawet gdybym nie miała wpisane w kalendarzu, że jest premiera tego filmu, to ja bym to wiedziała.

Gwiazda zdradziła, w jakiej stylizacji towarzyszyła synowi na rozpoczęciu roku szkolnego 2022/2023. Do placówki udała się w samej piżamie, a wszystko przez serię zdarzeń, która uniemożliwiła jej zmianę stroju:

W bardzo kusej piżamce znalazłam się w szkole mojego syna, bo nie mogłam się dostać do domu. Zamknął drzwi, kiedy ja wyszłam na chwilę z psem, więc taki miałam dzisiaj 1 września. To jest nowa szkoła. Był w tej szkole pierwszy dzień. Nie miałam kluczy, nie miałam telefonu, nie miałam też kluczyków od samochodu, więc musiałam chodzić po sąsiadach, żeby ktoś mi pożyczył samochód, bo tak, to jeszcze w piżamie musiałabym iść do szkoły. Ale miałam szczęście, że mi pożyczyli samochód.

Cała rozmowa poniżej.

Weronika Książkiewicz pokazała synka
Weronika Książkiewicz pokazała synka
Weronika Książkiewicz pierwszy raz pokazała swojego synka Borysa
Weronika Książkiewicz pierwszy raz pokazała swojego synka Borysa
Weronika Książkiewicz - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
Weronika Książkiewicz - Premiera filmu „Szczęścia chodzą parami 2”
Weronika Książkiewicz z synem
Weronika Książkiewicz z synem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także