Jastrząb Seriale"W rytmie serca" wraca do Polsatu. Wielka premiera jeszcze w tym miesiącu! Co się wydarzy?

"W rytmie serca" wraca do Polsatu. Wielka premiera jeszcze w tym miesiącu! Co się wydarzy?

W rytmie serca
W rytmie serca
Justyna Mazur
07.10.2019 19:42

W rytmie serca 5 już niedługo w Polsacie! Co się wydarzy? Ewa (Elżbieta Romanowska) i Szarek (Dariusz Toczek) znów spróbują stanąć na ślubnym kobiercu i tym razem nie powiedzą sobie tak, a pielęgniarka, kontuzjowana, wyląduje na ostrym dyżurze.

Maria (Barbara Kurdej-Szatan) i Adam (Mateusz Damięcki) po sześciu miesiącach nadal będą za to oficjalnie „zaginieni”... w rzeczywistości ukrywając się przed mafią. Ich związek nie przetrwa jednak tej próby i oboje będą żyć osobno. A Biernacka zacznie się po kryjomu spotykać z Piotrem (Filip Bobek), bratem Wery…

Śliczna funkcjonariuszka (Maria Dębska) będzie za to musiała podjąć trudną decyzję.; jechać do Warszawy, gdzie Siedlecki (Antoni Pawlicki) dostanie awans, czy zostać na miejscu.

- Zamieszkaj ze mną… Wiem, że wyskakuję z tym nagle, ale proszę, chociaż obiecaj mi, że to rozważysz! Powie Siedlecki ukochanej.- Nie wiem, czy jestem na to gotowa…- Niebawem będę już po rozwodzie. Moglibyśmy pomyśleć o dziecku…

Z kolei Agnieszka (Magdalena Kumorek) ostatecznie rozstanie się z mężem, ale nie będzie wiedziała , czy chce być z Robertem (Piotr Polk). Na szczęście zakochanym pomoże Ksiądz Stanisław (Mariusz Bonaszewski) spróbuje ja namówić, by się zeszli.

- Nie chcę się wtrącać w twoje sprawy, ale może twoja decyzja o samotnym macierzyństwie była zbyt pochopna?- zapyta Agnieszkę.- Oszukał mnie. Za moimi plecami zrobił test na ojcostwo i pokazał go Tomowi... Nie umiałabym mu znowu zaufać!

Tymczasem doktor Kowalczyk... znów zacznie flirtować! IW oko wpadnie mu nowa pielęgniarka ze szpitala: singielka Basia (w tej roli: Natalia Leśniak). Lekarz najpierw pomoże dziewczynie zmienić koło, późnej wybierze się z atrakcyjną koleżanką na kawę. Czyżby szykował się nowy romans tuż pod nosem Agnieszki?

  • W rytmie serca – ostatni odcinek, co się wydarzy?
  • Elżbieta Romanowska w serialu "W rytmie serca"
  • W rytmie serca, 2 sezon – ostatni odcinek przed wakacjami
  • W rytmie serca. Zemsta Roberta na Arturze za Marysię
  • W rytmie serca
  • W rytmie serca, 2 sezon – ostatni odcinek przed wakacjami
  • Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak - W rytmie serca
  • W rytmie serca nowe odcinki
  • W rytmie serca
  • dr Zych (Piotr Fronczewski) z serialu "W rytmie serca"
[1/10] W rytmie serca – ostatni odcinek, co się wydarzy?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także