NewsyW Lizbonie kręcą półfinał Top Model. Tyszka i Woliński ujawnili, że nie obyło się bez problemów

W Lizbonie kręcą półfinał Top Model. Tyszka i Woliński ujawnili, że nie obyło się bez problemów

W Lizbonie kręcą półfinał Top Model. Tyszka i Woliński ujawnili, że nie obyło się bez problemów
Aneta Błaszczak

14.10.2014 06:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ekipa programu nie ma łatwo.

Kilka tygodni temu Jastrząb Post jako pierwszy poinformował Was o tym, że w Lizbonie odbędzie się półfinał 4. edycji "Top Model". W stolicy Portugalii zorganizowana została sesja fotograficzna Marcina Tyszki, w której wystąpiła czwórka uczestników. Chociaż wyjazd jest pewnego rodzaju nagrodą to niestety jedna osoba pożegna się przed powrotem do Polski z szansą na główną nagrodę. Zanim jednak to nastąpi, skupmy się na sesji, a ta wcale nie obyła się bez problemu.

Na swoich Instagramach Marcin Tyszka i Dawid Woliński publikują regularnie zdjęcia z pracy w Lizbonie. Obaj pokazali, że w dniu, w którym nagrywali najważniejszy etap odcinku pogoda spłatała im figle. Chociaż aktualnie panują tam upały, niespodziewanie zaczął padać deszcz, i to bardzo mocny. Marcin pokazał zdjęcie silnego strumienia, który płynął ulicami miasta.

Na szczęście cały projekt ostatecznie dobiegł końca, a jego efekty zobaczymy pod koniec roku. A tymczasem zostawiamy Was z galerią zdjęć całej ekipy "Top Model" z Portugalii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także