Po wielkim zwycięstwie nad Ukrainą przychodzi moment przygaszenia wielkich emocji. Bowiem zawodnicy znad Wisły w następnym meczu zmierzą się ze Szwajcarią. To bardzo mocny zespół, który potrafi rozegrać bardzo dobre spotkanie. Na temat gry ze Szwajcarami wypowiedzieli się polscy zawodnicy.
Jeszcze nie analizowaliśmy Szwajcarii. To jest na pewno drużyna mocno fizyczna, ale myślę, że udowodniliśmy, że nie ma drużyny, z którą nie możemy powalczyć - mówił Kamil Glik
Pokazaliśmy, ze potrafimy grać z najlepszymi. Teraz trochę odpoczynku i już szykujemy się na Szwajcarię. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc przygotujemy się do tego spotkania, jak najlepiej - opowiadał Kuba Błaszczykowski
Wygraliśmy spotkanie i osiągnęliśmy cel czyli wyjście z grupy. Szwajcaria to drużyna z najwyższej półki i czeka nas trudne spotkanie - skomentował nadchodzące spotkanie Adam Nawałka
Na pewno mecz ze Szwajcarią będzie trudny i decydujący o wszystkim. Powalczymy o jak najlepszy wynik - przekonywał Łukasz Fabiański
Okazuje się, że nie tylko Polacy komentują ten mecz. Szwajcarzy również postanowili powiedzieć kilka słów odnośnie tej potyczki.
Polska bardzo mi odpowiadała, bo gra tam Kamil Grosicki, mój kolega z Rennes. Do tego zagramy w Saint-Eitenne na wspaniałym stadionie. A ponieważ nie jest to bardzo daleko od Szwajcarii, liczymy na dużą ilość naszych kibiców - wyjaśnił defensywny pomocnik Szwajcarii
Mecz 1/8 finału Mistrzostw Europy z udziałem Polski odbędzie się 25 czerwca, o godzinie 15:00.